Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit kaptál az EU-tól?

Mit kaptál az EU-tól?

Figyelt kérdés

Az egyik komentben felmerült, hogy mi csak és kizárólag az oroszoknak kellene, hogy hálásak legyünk, mert ők adtak olcsó gázt és olajat.

Kiváncsi lennék, hogy ki, mit kapott az EU-tól, és tényleg csak az oroszoknak kellene hálásnak lennünk?



2022. nov. 29. 13:15
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
75%
2022. nov. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
66%
Röviden: lehetőséget a jobb életre. A legnagyobb dolog amit kaptunk, az a szabad mozgás. Bármikor itt hagyhatjuk ezt a pöcegödröt és élhetünk normális életet az EU-n belül. Ha már nem kell segítenem a családomnak el is húzok.
2022. nov. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
55%
Lehetőséget, amivel ez a birka, önző, agresszív és primitív nép nem tudott mit kezdeni. Egy kis Afrika Európa közepén.
2022. nov. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
88%
Én személy szerint egy új életet.
2022. nov. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
24%
Egy kedves migráns férjet és a fütyim helyett nunikát.
2022. nov. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
81%

Sok sok úniós forrást.

Üdv egy vidéki fiseszes vállalkozó

2022. nov. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
57%
#5 Örülök, hogy megtaláltad a boldogságot. Sajnos ebben a primitív országban megköveznek azért, ha nem fehér emberhez mész hozzá. Tudod a kevertfajúságról papoló nácik, meg a többiek.
2022. nov. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
39%
Semmi pozitívumot! Nem lett jobb az életem! Sőt rosszabb lett. Mióta az EU tagja Magyarország, azóta háromszor is voltam kórházban. Ebből a 3-ból kétszer is intenzív osztályon is voltam. Na meg mióta az EU tagja Magyarország, azóta kaptam egy levelet a EU kormánytól, hogy 53 %-os egészségkárosodott vagyok. Szóval én ezeket kaptam az EU-tól.
2022. nov. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim válasza:
77%

Egy klasszikust idézve:

“Reg: – Elvették mindenünket a nyomorultak, kiszipolyoztak minket. És nem csak minket, apáinkat is. És apáink apáit is.

Loretta: – És apáink apáinak apáit is.

Reg: – Igen.

Loretta: – És apáink apáinak apáinak az apáit is. És...

Reg: – Jól van, Stan, ne lovald bele magad. És mit adtak nekünk mindezért cserébe?

Xerxes: – Vízvezetéket.

Reg: – Mit?

Xerxes: – Vízvezetéket.

Reg: – Ó, igen, igen. Azt ők adták, igen. Ez igaz.

3. katona: – És a csatornázást.

Loretta: – Ó, igen, a csatornázást. Ne feledd, milyen volt a város előtte!

Reg: – Jól van, elfogadom a vízvezetéket meg a csatornát. Ezt a két dolgot ők csinálták.

Matthias: – És az utakat.

Reg: – Persze, nyilvánvalóan az utakat. Ez nem is vita tárgya, ugyebár. De eltekintve az utaktól, a vízvezetéktől, a csatornáktól...

Katona: – Öntözés.

Xerxes: – Gyógyászat.

2. katona: – Oktatás.

Reg: – Jó, jó, elég volt. Elég.

1. katona: – És a bor.

Francis: – Igen, igen, az tényleg nagyon hiányozna, Reg, ha a rómaiak elmennének. A bor.

Katona: – Népfürdők.

Loretta: – És, hogy jó a közbiztonság az utcákon este is, Reg.

Francis: – Nagyon jól tudják, hogy kell rendet tartani. Lássuk be, csak ők képesek rá egy ilyen helyen, mint ez.

Reg: – Jól van, de eltekintve a csatornától, gyógyászattól, oktatástól, bortól, közrendtől, öntözéstől, utaktól, vízvezetékhálózattól... mit tettek a rómaiak értünk?

Xerxes: – Békét hoztak...

Reg: – Ó, békét... Demagóg!”

2022. nov. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
86%

Mármint nekem személyesen?

Szabad mozgás, külföldi utak, munkahelyi kollaborációk, projektek.

2022. nov. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!