Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem köpnek oda ahonnan a...

Nem köpnek oda ahonnan a pénzt kapják. Ez miatt támogatja az Európai bizottság a Paks2 atomerőművet?

Figyelt kérdés
[link]

2022. nov. 30. 16:11
 1/6 A kérdező kommentje:
Ez miatt támogatja Európai Unió bírósága*
2022. nov. 30. 16:12
 2/6 anonim ***** válasza:
50%

Én néha csak állok és bámulok, amikor magyarországiaktól olvasok ilyeneket.


12 év fidesz-rezsim után ti már el sem bírjátok képzelni, hogy egy bíróságon, független bírók, politikai irányítástól mentesen, a bizonyítékok alapján, vonatkozó jogszabályok szerint hozzanak meg ítéleteket?


Nagyon durva lehet már a helyzet nálatok, ha ez fel sem merül...

2022. nov. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

"politikai irányítástól mentesen"


Nem a politika hanem a pénz irányít.

2022. nov. 30. 16:24
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
2-es, mindenhol a pénz számít, nagyon ritka az olyan ember aki politikailag pártatlan,és nem korrup. főleg a bírók között ritka.
2022. nov. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
65%

4-es, igen, elhiszem, hogy ez a magyarországi tapasztalat. Olvastam, hogy nálatok törvényt módosítottak, hogy az addigi törvény értelmében a kritériumoknak meg nem felelő főbírót kinevezhessenek :-)))


A korábbi főbírótok meg az ereszen lecsúszó kokainos orgiázó meleg EP-képviselőtök felesége volt! A főügyészetek pedig a kormánypárt etikai bizottságának a volt elnöke.


Én őszintén megértem, hogy a saját tapasztalataitok mentén nincsen semmi bizalmatok az igazságszolgáltatásban (nekem sem lenne).


De higgyétek el, bármennyire science fction is ez 12 év fidesz-kormányzás után, még vannak jogállamok és független bíróságok is a világon. Csak nem nálatok.


Tényleg nem mindenhol úgy működnek a dolgok, mint Magyarországon.

2022. nov. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 mindentudó99 ***** válasza:
14%
#5 Nálatok nyugaton meg sms- ekben rendelnek vakcinákat nagy tételben. A megrendelő férje meg hirtelen orvosigazgató lesz a Pfizer partner cégénél. Hogy a fiával kapcsolatos korrupciós ügyeket már ne is említsem. Ami el lett tusolva hallgatva. Úgy hogy nem kell ilyen magas lóról beszélni. Az egész világot a pénzérdekek irányítják. És korrupció is van mindenhol sajnos. Úgy hogy nálatok se fenékig tejföl minden
2022. nov. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!