Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A DK-ban ki a főnök?

A DK-ban ki a főnök?

Figyelt kérdés

2022. nov. 30. 18:31
A kérdező szavazást indított:
Klári
Feri
Közösen irányítanak.
Más.
17 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Soros vagy a Zelenszkij. Vagy Ursula? Nem tudom, mert mostanában nem olvastam origo-t. :D
2022. nov. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Leírom, hátha akad itt olyan, akire ragad valami értelem is, a sok ostobaság mellett.

Egy normálisan működő pártban van az elnök, az elnök irányvonalat ad,merre kell haladni. A hogyant pedig az alelnökök végzik. Ezt láthatjuk a DK esetében is, az elnök irányt mutat, az alelnökök pedig konkrét intézkedések formájában végrehajtja, illetve utasítja rá a további DK-s politikusokat. Alelnök pl. Molnár Csaba, vagy Vadai Ágnes. Nem tudom más pártok hogy működnek, hosszútávon ezt a fajta működést tartom kifizetődőnek

2022. nov. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Orbánnak a bérellenzéke.
2022. nov. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"hosszútávon ezt a fajta működést tartom kifizetődőnek"


Mennyire hosszútávon? Mikor fog kifizetődni? Már 12 éve vannak porondon és idáig nem sok mindent tudtak felmutatni.

2022. nov. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4 jóformán azt mondhatom, most kezdték el igazán. Nem tudom figyelted-e az utóbbi időszakok Gyurcsány interjúit, beszédeit, mindig visszahúzta a Dk-t a többi ellenzéki párt. Ugye voltak az egyezkedések, meg ez-az-amaz ami elvette a koncentrálást a normális, valós munkáról - meg sokan voltak akik 2018-ig inkább szavaztak a Jobbikra, taktikai okokból. Azt gondolom, hogy most kezdi a dk az igazi erejét használni, és nem foglalkozni a többiekkel, mert lehúzzák, visszahúzzák őket.
2022. nov. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Más: Ursula von den Leyen.
2022. nov. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
az ispánom
2022. nov. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!