Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » El kellene felejtenünk végre...

El kellene felejtenünk végre a trianoni kesergést és jogot adni a melegeknek a házasságra, örökbefogadásra?

Figyelt kérdés

2022. dec. 3. 03:28
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
52 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
59%
Trianoni kesergést már rég el kellett volna felejteni, azért nem halad ez az ország 100 éve sehova se. A melegházasság 2022-ben meg már nem is lehetne kérdés. Máshol már az örökbefogadáson megy a vita, itt még a házasság sincs megoldva. Féreglyuk ez a 93 ezer km³ Európa szívében.
2022. dec. 3. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
21%
Ketteském jogodban áll disszidálni. Egyébként a homárkodást a világ hét országában halállal büntetik, a többiben pedig igen súlyos börtönévekkel. Szerencsére. :)
2022. dec. 3. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
89%

"Egyébként a homárkodást a világ hét országában halállal büntetik"

Na, hat lehet oda disszidalni, ha neked ez ennyire fontos.

2022. dec. 3. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
98%
Hol függ össze a kettő?
2022. dec. 3. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
38%
Én sem értem az összefüggést. Azt meg még annyira sem, hogy ha a férfiak alapból soha nem akarnak házasodni és képtelenség rávenni őket arra, hogy vegyél már el azt a szerencsétlen nőt, aki ott van mellettük évek óta, akkor miért olyan fontos a házasság a homárok számára, amikor ők bevallottan csak rövid kapcsolatokra képesek? (Nem én mondom!!!! Ők maguk mondják!!!) Pláne gyereket minek akarnak örökbe fogadni, amikor max. 1-2 évig vannak együtt?
2022. dec. 3. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
96%
Én a kávé hiányát fontosabbnak tartom, korán reggel, mint a trianont!
2022. dec. 3. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
94%
Bár én támogatom a homomarieget, (Nincs véleményem az örökbe fogadásról) de nem nagyon értem hogy ez hogyan függ össze a trianon sirással?
2022. dec. 3. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
39%
Orbán helyett Gelencsér Ferenc, és meg is van oldva.
2022. dec. 3. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
97%
Nincs összefüggés. A melegeknek jogokat kell adni, Trianont meg nem lehet elfelejteni, mert továbbra is Magyarország határain kívül él 4-5 millió magyar. Nemzeti minimum, hogy velük foglalkoznunk kell, harcolni a jogaikért, felszólalni értük ha hátrányosan megkülönböztetik őket. Erre a legjobb megoldás jelenleg az EU integráció.
2022. dec. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen válaszolok amint elárulod hogy a kettőnek mi köze egymáshoz, hogyan következik az előbbiből az utóbbi.
2022. dec. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!