Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a frászkarika van ebben az...

Mi a frászkarika van ebben az országban? A fideszes oldalakon több 100 an szapulják a tanárokat, hogy sztrájkolnak vagy engedetlenkednek, ha meg leírod alá, hogy 205 ezret keres egy kezdő tanár, akkor több tucatnyian leírják alá, hogy ő annak örülne.

Figyelt kérdés
Akkor hol van itt a jólét, meg a bruttó 500 ezres átlagifizetés, ha hemzseg az országban a szegény ember, akik még 200 ezret is irigyelnek a másiktól. ÉS fogalmuk sincs, hogy egy albi 160 ezer és még hol a kaja, öltözködés. Rémisztő ez az ország.
2022. dec. 3. 17:44
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
7%
Amikor a baloldal volt hatalmon akkor ez igaz volt, most nem. Egyértelmű, hogy hazugság. A baloldal által fizetett trollok.
2022. dec. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
16%
Nem kellene hazudgálni. Küldj képernyőfotókat, és akkor elhisszük.
2022. dec. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
87%
2 Minek küldjön? Akkor azt mondanád, hogy ez nem tükrözi mind a három millió fideszes véleményét, és számonkérnéd hogy mindet kérdezze meg egyenként. Mintha ez számítana bármit is. Ha nem kúldök neked most képet a holdról, akkor azt sem hiszed el, hogy éjszaka van? Túl sokáig hazudoztatok és játszottátok az agyatokat. A párbeszéd ideje lejárt. Megaláztatás és kirekesztés vár rátok a civilizált világból.
2022. dec. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
84%

Most hogy a fidesz van hatalmon akkor rekord magas az alapkamat, egy kiló sajt 6000 ft, 1 euró 410, és a hatalmas jó létbe ársapkákat kellett bevezetni.

Gyurcsány idejében legaláb meg lehetett élni...

2022. dec. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
21%
Az online kurzusok és youtube videók korában már feleslegesek a tanárok.
2022. dec. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
77%
Ja, mert a fogatlan farhátrágó csürhéből nem nézzük ki, hogy elirigyelnék a tanárok "nagy" 205ezer Ft-os fizetését.
2022. dec. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
41%
Én nem szapulom őket pedig fideszes vagyok.
2022. dec. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
76%
#SorosMigráncsBrüsszelGyurcsányLiberálbolsevikBallibKommunistaBukottbal
2022. dec. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
18%

#3

Azért, hogy tudjam igazat mond-e, vagy csak hergelő hazugság (szokás szerint). A Holdról nem kell kép, anélkül is tudom, hogy éjszaka van, és még úgy is tudom, ha újhold van, vagy borult az ég. Nem mintha bármit is bizonyítana, nappal is tudok képet küldeni a Holdról.

Fideszes vagyok, de én ugyanúgy jól fogok élni, ha már nem a Fidesz lesz lesz a kormányon. Hacsak nem a toleráns baloldal kinyomozza, hogy kik a fideszesek és gulágokba zártok minket, aztán tapsoltok hogy végre semmi nem veszélyezteti a demokráciát.

A Párbeszéd ideje lejárt, ez igaz, az MSZP-vel, LMP-vel, Jobbikkal együtt.

2022. dec. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
13%
Tehát abban nem a tanárok a hibásak, hogy olyan ordenáré szószólók kerülnek ki a diákjaik közül, mint Blanka meg a Lili? És erre kérnek több pénzt? Ha én ilyen produktumokat gyártok a munkahelyemen, már egy figyelmeztetés után kidobnak.
2022. dec. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!