Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Én teljesen benyaltam a...

Én teljesen benyaltam a brüsszeli szankciókat. Most kiderült, hogy a kormány hülyének nézett. Van még olyan fideszes aki csalódott és kiábrándult?

Figyelt kérdés

2022. dec. 6. 05:35
A kérdező szavazást indított:
Igen csalódtam
Nem továbra is kiállok a kormány mellet
21 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
8%
Mi az, hogy a "kormány hülyének nézett"?
2022. dec. 6. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
68%

“ Mi az, hogy a "kormány hülyének nézett"?”


Te burokban élsz, esetleg egy-egy nanobot vezérel téged/titeket ami a központi AI-hez csatlakozik amely kiadja a parancsot a nanobotoknak és az irányít gondolkodást, mozgást, tehát feltörték SZABAD AKARATOT és ez az új tech ? Eltaláltam?

2022. dec. 6. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Téged talán nem nézett hülyének? Azt mondta háborús infláció van és szankció felárat kell fizetni most kiderült Matolcsy beszédéből, hogy a saját döntéseink vezettek az inflációhoz. Azzal, hogy a szankciókra akarta fogni az inflációt hülyének nézett
2022. dec. 6. 06:05
 4/18 anonim ***** válasza:
79%
Azért aki nem burokban élt, annak eddig is világos volt, hogy az inflációt a kormány elhibázott döntései okozzák. Matolcsy nem mondott újdonságot.
2022. dec. 6. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
2%

3: Hát talán nézd végig az egész beszédét, ő is azt mondja, hogy döntő többségében a megemelkedett energiaárak a magyar infláció fő okai, ami pedig a háború és főleg a szankcióháború következménye. További jelentős okok a magyar élelmiszeripar korszerűtlensége (nem a kormány kezében van az élelmiszeripar) és az öntözés szinte teljes hiánya (nem a kormány kezében vannak a termőföldek, ahol öntözni kéne).


https://www.youtube.com/watch?v=KXfckTpPtGY&ab_channel=Tamas..

2022. dec. 6. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
84%

06:14


Mond azt is, hogy hátulról csak Rómánia van Mo előtt, és jövőre Mo lesz elől Mo lesz legmagasabb az infláció… Soroljam még?

2022. dec. 6. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
89%
A Fideszesek burokban élnek, nekik lételemük hogy legyenek hülyére véve, és mindenféle tündérmesét adjanak be nekik hogy "előre megyünk".
2022. dec. 6. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

6: Igen, ez az ő előrejelzése, ha nem történik semmi. De történni fog... Már Orbán Viktor is közölte, hogy bele kell nyúlni a 2023-as költségvetésbe. Szerintem ársapkák kivezetése és rezsicsökkentéshez való hozzányúlás

következik, és ettől lejjebb fog menni a hiány, és így az infláció is.

2022. dec. 6. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sokan ábrándultak ki, a kormány szimpatizánsai a végsőkig kitartanak a kormány mellett. Pedig eddig is teljesen nyilvánvaló volt, hogy becsapták az embereket. Ez van sajnos. Abban talán még reménykedhetünk, hogy a kormány időben észhez tér és legalább egy ideig elengedi a populista érdekeit, de erről nem vagyok róla meggyőződve sajnos.
2022. dec. 6. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
67%

“ Szerintem ársapkák kivezetése és rezsicsökkentéshez való hozzányúlás

következik, és ettől lejjebb fog menni a hiány, és így az infláció is.”


Jön a rezsicsökkentés csökkentés csökkentese? Már most sokan bele@nek abba hogy 7 lett a gáz piaci ár felett, ezek után még többen szenvedni fognak? Ki les ezért a felelős hogy jajj megint megszorítás? EU, Gyurcsány, Biden, Zekensky ?

2022. dec. 6. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!