Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsány vitt valaha állatmen...

Gyurcsány vitt valaha állatmenhelyre eledelt ajándékba?

Figyelt kérdés
[link]

2022. dec. 11. 15:25
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Minek vitt volna?
2022. dec. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
Oh, szent Orbit beállt valaha is a Blahára ételt osztani:)?
2022. dec. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%
Szent Orbit lefingja az embereket.
2022. dec. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%

Én azon döbbentem le nemrég, hogy egy dokumentumfilm rendező szembesiteni akarta Gyurcsányt egy kilőtt szemű férfival, akinek az egzisztenciája és a magánélete is ráment 2006-ra és a minap halt meg. Gyurcsány épp beszédet tartott egy szórakozóhelyen és nyilvánosan beszólt a férfira, hogy "nem mosott hajat".


Igy beszél azzal, aki miattuk vesztette el a szemét.

2022. dec. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
30%

Gyurcsány az embereknek osztott kaját, nem a kutyáknak.

Azért ez is sokat elmond, hogy ki mennyire veszi emberszámba vagy kutyaszámba a szavazóit :)))

2022. dec. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%
Azzal nem lett volna baj, ha visz kaját. Csak nem kellett volna kamerázni. Így csak egy szánalmas önreklámozás lett az egész.
2022. dec. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 MDaniel98 ***** válasza:
Ha azt mondjuk, hogy igen, akkor min fog változtatni?
2022. dec. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Meg se nézem a videót, a címből, a kommentekből és a link címéből látom, hogy Orbán állatételt oszt igaz e? Szétlopta és szétverte az országot, de legalább oszt ételt az állatoknak egyszer, hű de rendes.


Egyébként az önreklámból való jótékonykodás undorító számomra. Értem én, hogy az állatnak mindegy, ki adja neki. De amikor valaki reklámból lesz rendes, az undorító.


Ugye az van a videón, amit írtam? Nem akarom megnyitni. :))


De azt a jótékonykodást se tartom sokra, amikor egy világsztár sportoló akinek van több száz millió dollárja odaad belőle 1, esetleg max 3 milliót nemes célokra. És ezért ő lesz a példakép. Bezzeg egy random ember nem lesz példakép, aki a tízezer forint megtakarításából jó célra fordít mondjuk ötezret, a megtakarítása felét!

2022. dec. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Andizsuzsi ***** válasza:
94%
Gyurcsány amíg miniszterelnök volt, a tiszteletdíját karitatív szervezeteknek ajánlotta fel.
2022. dec. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha en lettem volna a fonok azon a tuntesen akkor egy se ment volna haza , meg gyurcsanyek is ott fekudtek volna pup tetején.
2023. jan. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!