Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnátok a migránshelyzet...

Támogatnátok a migránshelyzet "NDK-s" megoldását vagy nem? Miért?

Figyelt kérdés
A szerb határon két kerítés lenne, köztük fegyveres őrök grasszálnának. Ha valaki átmászna az első kerítésen, akkor fegyvert fogna rá az őr és kiáltana angolul meg arabul, hogy "Állj vagy lövök!" Amennyiben a migráns tovább jön, lelövi.

#NDK #tűzparancs #migráns #Stehenbleiben oder ich schieße!
2022. dec. 13. 21:26
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Nem. Az NDK-ban is azzal indokolták, hogy a csúnya gonosz nyugati fasiszták ellen volt szükség tűzparancsra meg szögesdrótos kerítésre, aztán mégis a saját állampolgáraik ellen hasznalták. Simán jöhet még itt olyan időszak, amikor az államhatalom mi felénk fordítja a puskacsövet, ezért nem szeretném, hogy mások irányába fordítsák bemelegítés gyanánt.
2022. dec. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
5%
Természetesen
2022. dec. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
36%
Ugye meg van, hogy a berlini fal nem kint tartotta az idegeneket, hanem bent foglyul az NDK-s állampolgárokat?
2022. dec. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
4%
Az nem baj. Itt is kéne ilyen, nem lenne ennyi disszidens.
2022. dec. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
5%

Igen.


De jogilag is le kellene vetni a migránspartiságot.

2022. dec. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
3%
Ezen felül ki kéne utasítani minden migránst.
2022. dec. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
28%

Nem lövöldözhetsz ész nélkül, kérdező!

Nem talál minden lövés és annak a lövedéknek a röppályáján tartózkodhat olyan ember is, aki vétlen! Jobb esetben nem hal meg, de ez akkor sem úgy van, ahogyan a zavaros fejedben megfogant!

Lehet, hogy te is morcos lennél, ha a határ mentén laknál és napi rendszerességgel törné be egy-egy kósza tölténymag az ablakodat vagy ölné le a háziállatodat, vagy téged sebesítene meg akár!

Nem tudom, miért nehéz alapvető körülményeken elgondolkodni!

Eszed a kaját, aztán válogatsz: egy kanál leves egy szerb tölténymag maroklőfegyverből! Egy kanál leves, egy gépkarabély töltelék!

Nem vagy normális!

2022. dec. 14. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Láttam vagy 20 éve egy filmet a TV-ben, afrikai menekültek a tengeren, hosszú megpróbáltatások után végre elérték Spanyolország partjait. Hatalmas örömmel szálltak volna partra, mint akik megérkeztek az Igéret Földjére, de katonák tűntek fel csatárláncban és géppisztoly sorozattal kényszerítették őket vissza a tengerre. Elég döbbenetes jelenet volt.
2023. júl. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Volt egy barátom, már meghalt, de ha ma élne és rajta múlna, biztos, hogy ezt a megoldást választaná. Viszont, a hétvégén találkoztam holland rokonaimmal, szerintük a magyarok xenofóbok, vagyis félnek az idegenektől, netán gyűlölik is azokat.
2023. júl. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Előzőhöz: pontosabban én mondtam, hogy szerintem xenofóbok a magyarok jó része, rokonaim csak helyeseltek rá...
2023. júl. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!