Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jogosak voltak az indulatok...

Jogosak voltak az indulatok Pintér Sándor miniszterrel szemben?

Figyelt kérdés
[link]
2022. dec. 16. 21:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
11%
Nem. Ö csak parancsra tette.
2022. dec. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%

Hol voltak itt indulatok? Kedélyesen elsétált.

Ja, majd rózsaszirmokat szórnak elé.

Indulatok ott kezdődnek, amikor tojással/paradicsommal dobálják az illetékest, és hat kigyúrt gorilla alig bírja megvédeni.

2022. dec. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
36%
Nem, az már nem indulat, az már tettlegesség.
2022. dec. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 árokpart ***** válasza:
79%
3-as Mi a tettlegesség ebben? 2006 na az volt tettlegesség.
2022. dec. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
44%
@4 Nem azt írtam, hogy a videóban szereplő eset a tettlegesség, hanem az, amit a @2 írt, hogy különböző dolgokkal dobálnak meg akárkiket. Az már tettlegesség, nem csak indulat.
2022. dec. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%

Hát én egészen a mai dolgai előtt azt gondoltam, hogy csak egy szerencsétlen valaki egy nagy pozícióba aki csak parancsra teszi a dolgát. Aztán amiket mondott ez f*s gerincű féreg, na az durván bicskanyitogató...

Egyszerűen nem tudom felfogni, hogy a fideszeseknek miért szimpatikusak ezek a patkányok, mikro már a legtöbb kinézetre is egy tipikus olyan, akiben SOHA nem bíznék meg. Mondjuk itt a nagyobb politikusokra gondolok, nálunk pl a fideszes polgi nagyon korrekt, meg mivel fideszes így sok támogatásunk is van:D

2022. dec. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

"Egyszerűen nem tudom felfogni, hogy a fideszeseknek miért szimpatikusak ezek ... nálunk pl a fideszes polgi nagyon korrekt"

Akkor mégiscsak lehet róla valami sejtésed...

2022. dec. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
57%
Ha annyira sem hajlandó hogy odamenjen és meghallgassa az embereket akkor igen. Ott állnak a hidegben és ő arra sem méltatja őket hogy egy-két szót váltson velük.
2022. dec. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
8., mindenhol időpontot kell kérni, csak akkor állnak veled szóba, illetve nyitvatartási időben, az órarend vagy menetrend által meghatározott időpontokban, stb. Akkor tőle milyen alapon várod el?...
2022. dec. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Emberi alapon. Ott vannak egy csomóan, akarnak vele beszélni. Ha ezt nem lehet elvárni egy másik embertől akkor ott bajok vannak.
2022. dec. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!