Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Pintér Sándor lemondását...

Pintér Sándor lemondását követeli a PDSZ?

Figyelt kérdés

Nekem elismert szakembernek tűnik, nem lehet véletlen, hogy legstabilabb ember az Orbán kormányban!!

Pontosan mi bajuk van vele? Nem ő tehet róla, hogy Brüsszel nem küldi a magyar családok pénzét!



2022. dec. 18. 18:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
76%
Pontosan mi bajuk vele? Egy köztörvényes bűnöző. Az nem elég? :)
2022. dec. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%
Pintér Sándor egy rendőrtábornok. Kb. semmi köze sincs az oktatáshoz, még érintőlegesen sem, amit ő is bevallott, mégis kvázi ő a hazai oktatás feje. Szerinted mégis miért követeli a PDSZ a lemondását? :)
2022. dec. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
4%
A PDSZ a DK fiókszervezete. Annyit is ér minden megnyilvánulásuk.
2022. dec. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
91%
Mert egy olyan területet (is) vezet,amihez nem ért.A rendőr//maffia főnöki munka nem az oktatásüggyel rokonszakma.
2022. dec. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
44%
De küldi a pénzt Brüsszel én úgy tudom és meg is kapják a tanárok, ilyet olvastam.
2022. dec. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
73%

"De küldi a pénzt Brüsszel én úgy tudom és meg is kapják a tanárok, ilyet olvastam."


Még egyáltalán nem biztos és nem kaptak a tanárok semmiféle lényegi béremelést. Valami szakmai pótlékot emelnének 10%-kal, ami bármikor elvehető. Ráadásul ez az emelés a mostani infláció mellett egy nagyon-nagyon durva reálbércsökkenés.


Itt c..gánykodik a kormány a tanárokkal, de azért a dolgozó RABOK bérét 20%-kal megemelik. :)

2022. dec. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
9%
Az hogy nem jön a pénz az ellenzéki eu parlamenti képviselőknek is köszönhető.
2022. dec. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
20%

6, a rabok bére egy morzsa a költségvetésben.


Jönni fog a pénz, csak nem birják kivárni a tanárok ,inkább lázadnak és keltik a feszültséget.

Pénteken votl egy közös megbeszélés is Pintérrel, ami az első lépés a problémák megoldása felé, a PDSZ ez után is csak szidta a kormányt. Nem birják kivárni, hogy nem lehet csettintésre megoldani ilyan nagy horderejű kérdéseket.


A PDSZ nem az összes magyar pedagógus szócsöve, csak egy rétegé, nem is kellene mindenki nevében beszélniük.


Annak idején spórolási céllal vonta össze a kormány a régi minisztériumokat, h ne legyen olyan sok, ami egy jó dolog. Attól, h Pintér kezében összpontosul több terület is, attól még vannak oktatási államtitkárok és szakemberek a kormányban. Ha sok miniszter lenne, akkor meg az lenne a bajotok..

2022. dec. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
75%

"6, a rabok bére egy morzsa a költségvetésben."


A tanároké is.


"Jönni fog a pénz, csak nem birják kivárni a tanárok ,inkább lázadnak és keltik a feszültséget."


De ember, a tanárok munkabére egy tervezhető, állandó kiadás, aminek az emelése a vásárlóértékének megtartása céljából szintén egy állandó és tervezhető kiadás. Nehogy már EU-s adományoktól függjön az, hogy az állam az alapvető feladatait végezze. Ez olyan, mintha te lottó nyereményhez kötnéd azt, hogy befizeted-e a villanyszámládat, miközben százezreket szórsz ki márkás ruhára.


"A PDSZ nem az összes magyar pedagógus szócsöve, csak egy rétegé, nem is kellene mindenki nevében beszélniük."


És az a réteg nem elég neked? Vagy te tudsz ugyanennyi pedagógust találni, akik szerint minden rendben van? :)


"Annak idején spórolási céllal vonta össze a kormány a régi minisztériumokat, h ne legyen olyan sok, ami egy jó dolog."


Így is baromi sok minisztérium létezik, ami korábban sosem volt. Vajon a végtelen számú kormánybiztos... illetve ispán is a spórolás miatt van? Vajon a spórolás miatt kezdték feleslegesen a megyéket is vármegyének hívni? A spórolás miatt lövöldöztünk el annyi pénzt tüzijátékra augusztus 20-án, hogy NEM MERIK MEGMONDANI és titkosították a költségét?

2022. dec. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
6%

Nem lehettél túl jó matekból, ha a rabok béremelését egy lapon emlited a tanárokéval.


Miért ne lehetne EU-s pénzből a tervezettnél magasabb béremelést csinálni ? EU pénzzel magasabb lesz a tervezettnél. Örüljenek neki inkább és ne hisztizzenek egy találkozó után Pintérrel, hanem foyltassák a tárgyalásokat.

2022. dec. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!