Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fideszesek örülnek annak...

A fideszesek örülnek annak is, hogy miután rekord inflációt generált a fidesz és százezrével tett tönkre vállalkozásokat, munkahelyeket, januártól eltörli a hitelmoratóriumot?

Figyelt kérdés
Tehát rekord infláció, 10-szeres rezsi, munkanélküliség, erre a fidesz megoldása, hogy akkor fizessed a hitelt is!

2022. dec. 19. 13:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%

Nem vagyok Fideszes, de nem látom a "százezrével tett tönkre vállalkozásokat". Lehet, hogy 1 év múlva már ez igaz lesz, de én még nem látom.

A hitelmoretóriumból meg már szinte mindenkit kiraktak, bennmaradt a hitelesek kb 2%-a. Igen, örülök, hogy végre megszűnik teljesen.

2022. dec. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
Nem a hitelmoratórium eltörlésével van gond, hanem azzal a gazdasági helyzettel, amibe az országot vezették. Nem a moratórium, az árstop, a kamatstop és az ehhez hasonló kommunista intézkedések a megoldás, hanem ésszerű kormányzás és egy kis takarékoskodás. Persze ezt nem most kéne elkezdeni.
2022. dec. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
A Fideszesek mindezt Prüsszelre fogják mint sok mást.
2022. dec. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%
Én nem vagyok fideszes, de örülök. Soha nem vettem fel hitelt, és azt gondolom, hogy aki a kockázatok ellenére mégis bevállalta, az viselje a következményeket!
2022. dec. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
20%
Érdekes, nekem nemhogy tízszeres rezsim nincs, de nem is emelkedett. A cégek meg gazdálkodják ki a piaci árat, ha nem megy egyiknek, akkor majd az életképesebb marad életben, én nem akarom, hogy az én adómból, tartsák el az életképteleneket. Minden moratórium ideiglenes, köszönd meg szépen, hogy eddig élhettél vele. Mivel komoly válság nem gyűrűzött be Magyarországra, pozitív a gazdasági növekedés 2022-ben és 2023-ban is, nem látom indokoltnak, miért kéne fenntartani továbbra is.
2022. dec. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
26%
Kérdező! Én mint átlag fogyasztó, melyik rezsinek fizetem a tízszeresét? Tudni akarom, mert ilyen számlám nem jött.
2022. dec. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
20%
Vajon a kérdező melyik országban él?
2022. dec. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
20%

Én nem látom a százezres tönkrement vállalkozásokat, sem a 10 szeres rezsiköltségeket...

Ti látjátok???

2022. dec. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%
"én nem akarom, hogy az én adómból, tartsák el az életképteleneket." Akkor miért is szent tehén számotokra a rezsicsökkentés? :D Vagy a te életképtelenségedet, nekem kéne fizetnem? :D
2022. dec. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

A rekordinflàciò neked hogyan jön ki?

A jelenkori magyarorszàgi történelemben is volt a jelenleginél magasabb inflàciò.A 90-es években többször is 20%-os volt az éves inflàciò,a Bokros-csomag idején pedig 25%

2022. dec. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!