Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek mit szólnak ahhoz,...

Fideszesek mit szólnak ahhoz, hogy Orbán a képükbe hazudik?

Figyelt kérdés
Ugye Orbán Viktor azt állította, hogy ő nem szavazta meg a szankciókat.

2022. dec. 19. 15:48
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/139 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nekik ez amolyan bdsm kapcsolat. Szeretik ha a mester jól megalázza és átb@ssza őket. Vagy Stockholm szindróma.
2022. dec. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/139 A kérdező kommentje:

@7, @9, hallgassátok meg a Kossuth rádió tegnapi műsorát!


"Magyarország sosem támogatta a szankciókat, nem is szavaztuk meg őket"

2022. dec. 19. 16:48
 13/139 anonim ***** válasza:
0%

Értem, hogy nem ismered a forrás meg a link fogalmát.


Szellemi kapacitásaidat már látjuk, az hogy mit mondott és mit értettél nem ugyanazt jelenti.


Mondjuk ez lehet neked nehéz körmondat.

2022. dec. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/139 A kérdező kommentje:

Könnyebb lett volna, ha legalább helyesen lenne leírva. Bonyolult neked az a kapacitás szó, inkább ne erőlködj vele :)

Mindenesetre ha neked a Kossuth rádió nem elég jó forrás, akkor nem tudom, kormánypárti körökben mi számít annak.

Meg azt is értem, hogy megy a mismásolgatás, meg a maszatolgatás, hogy ne kelljen válaszolni a kínos kérdésre. De mikor szeretnétek végre szembenézni vele, hogy át vagytok verve? Előbb-utóbb muszáj lesz.

2022. dec. 19. 16:56
 15/139 anonim ***** válasza:
100%
Nekik már nem kell gondolkodni, arra ott az M1.
2022. dec. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/139 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező ha egyszer idézel valamit, akkor kérlek fejezd is be. Szó szerint így hangzott el: "Magyarország sosem támogatta a szankciókat, nem is szavazta meg őket. Minden egyes kivételekért harcoltunk." Hogyha ezt nem érted, akkor komoly szövegértési gondjaid vannak!
2022. dec. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/139 anonim ***** válasza:
12%

Mivel a kérdező továbbra sem linkek, akkor majd én megteszem:


[link]

2022. dec. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/139 A kérdező kommentje:

Hogy bántja a fidderek igazságérzetét is ha valami igazságtalanságot szagolnak. Kár, hogy csak a saját pártjuk esetében ébred fel bennük. Amikor MZP ellen ment a lejáratókampány, vagy más pártok ellen, akkor persze mind csak röhincsélt a háttérben.

Most miért baj, ha ferdítve vannak a tények? Akkor miért nem volt baj?

2022. dec. 19. 17:23
 19/139 anonim ***** válasza:
0%
Lebuktál kérdező. Orbán ellen pedig nem most, nem veled, jóval MZP előtt kezdődött a lejárató kampány.
2022. dec. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/139 Demion ***** válasza:
100%

Orbán így, szó szerint nem mondta, hogy nem szavazta meg a szankciókat, csak a propagandagépezete sulykolja, hogy ő mennyire ellene van és mennyire károsak a szankciók, emiatt hiszi azt a fideszesek fele, hogy nem szavazta őket.

[link]

2022. dec. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!