Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért jó,hogy itt élik ki...

Sulek Péter kérdése:

Miért jó,hogy itt élik ki magukat néhányan és dühösek,agresszívak,bunkók,lepontoznak ? Hogyan lehetne javítani az itteni "kultúrán/berögződéseken"?

Figyelt kérdés

Elég sokan vannak,de igyekszem nem megsérteni senkit.Én úgy látom,erről szól ez a politika rovat. Sok a baloldali kiírás,egymást felpontozzák,tapsolnak,lázítanak,és nem történik semmi.

Nem haladnak az életben,sehová,aki pedig más véleményem van,főleg Fideszes,át se gondolják,meg sem nézik,kapásból megy a lepontozás,az agresszió,a sértegetés.

Ezen az oldalon, uralkodnak,de az életben,minimálisat tesznek hozzá,vagy még annyit sem. Érdekelne a véleményetek ? Mire jó ez,lehet e vagy kell-e változtatni rajta ?



2022. dec. 21. 13:11
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
71%

"Hogyan lehetne javítani az itteni "kultúrán/berögződéseken"?"


Például nem jársz ide.

2022. dec. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
1-es köszönöm nagyon igazad van :) Így is fogok tenni, de régen én is ilyen mentalitású voltam,és szeretném,ha mások is kilépnének az életbe,és egy kis ideig,amíg míg itt vagyok,hátha tudok valamit segíteni,legalább elgondolkodtatni pár embert. Köszi a választ minden jót szia :)
2022. dec. 21. 13:16
 3/24 anonim ***** válasza:
76%
Vannak olyanok, akiknek ez az egyetlen szocializációs kísérlete a mindennapokban, ráadásul még az egész napos stresszt is itt vezetik le (ez a kategória tökéletes példa erre). Ez ellen nem nagyon lehet mit tenni.
2022. dec. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
77%

Nem kell rajta javítani, nem is lehet. El kell ezt engedni az a titok. A gyakorizók 80%-a feszültséget, frusztrációt levezetni jön ide, sokan ezt nem is titkolják. Figyelmen kívül kell ezeket hagyni, és a hasznos válaszokra koncentrálni.

Ha végigmész egy faluban, a téged megugató kutyákkal sem állsz le vitatkozni.

2022. dec. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
76%

Magyarországon nincs politikai kultúra.


A lakosság 90%-a iszonyat sötét a politikához.

Alapból is szolgamentalitású, ostoba a lakosság 90%-a.

Ez meg is látszik az ország helyzetén.


Ezért kellene oktatni a politika ismeret és érdekérvényesítés tantárgyat, melynek része:

- ideológiák,

- történelemhasznosítás,

- jogismeret,

- jogszabályalkotás mibenléte,

- jogrendszer működése,

- érdekérvényesítés és eszközei,

- intézmények szerepe,

- vitakultúra,

- érvelés mestersége,

- kérdezés tudománya,

- pártok jellemzői, eddig elért eredmények, károk,

- politikusi családfa,

- értékelemzés,

- politikai erkölcs,

- megbízhatóság vizsgálat,

- hatás- és megvalósíthatósági vizsgálat,

- demokrácia jellemzői,

- illemtan,

- pénzügyi és közgazdaságtani ismeretek, kalkuláció stb.

2022. dec. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, jó dolgokat írtok,sok hasznos tartam van benne :)
2022. dec. 21. 13:27
 7/24 anonim ***** válasza:
79%

Kérdező!


Sikerült felfognod az 5. választ?

2022. dec. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
69%
#4 A hasonlatod lenyügözö!!!:-)
2022. dec. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Sikerült köszi,és igaza van,fejleszteni kell az embereket. Én sok beteg agresszív emberrel vettem körbe magamat,de még ők is fejlődni szeretnének csak rosszul csinálják. Tényleg ezeket a tárgyakat kellene erőltetni,meg rengeteg mást :)
2022. dec. 21. 13:59
 10/24 anonim ***** válasza:
89%
Mi az a rengeteg más?
2022. dec. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!