Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A 444 azt írta, Orbánt a mai...

A 444 azt írta, Orbánt a mai sajtótájékoztatóján "a propaganda munkatársai és újságírók" felváltva kérdezték. Akkor ők magukat melyik kategóriába sorolják?

Figyelt kérdés
[link]
2022. dec. 21. 19:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
27%
Nem tudom, van-e annyi bőr a képükön, hogy az újságíró kategóriába sorolják magukat. Ez még tőlük is durva lenne.
2022. dec. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
68%
Mivel az MTVA meg a többi totál propaganda, ezért nem nehéz rájönni.
2022. dec. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
24%
Nyilván a Soros propaganda blokkba, azt már csak tudják, ki pénzeli őket.
2022. dec. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
83%

[link]


itt tudod felvenni velük a kapcsolatot, szerintem egyszerűbb tőlük megkérdezni, mint gondolatolvasni

2022. dec. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
5%

Az ellenzéki propagandát szolgálóknál nyilván van egy ilyen morális, intellektuális fölény érzés, hogy ők a budapesti értelmiség, világra nyitott, szabad szellemű, fiatal liberális gondolkodók, ez olykor kiérződik az írásaikból, médiaszerepléseikből.


De azért ehhez a képhez hozzátartozik, hogy valójában Orbán is ilyen Soros által finanszírozott, Nyugaton az Oxfordi Egyetemen képzett fiatal volt régen.

2022. dec. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
35%

"ők a budapesti értelmiség, világra nyitott, szabad szellemű, fiatal liberális gondolkodók"


Egyszerűen csak tényeket soroltál fel. :)

2022. dec. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
27%

6: És még kifejezetten jó fizikumúak is!


[link]

2022. dec. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
8%

#6


Lehet, de attól még, hogy valaki budapesti, liberális, tanult az USA-ban, Angliában vagy Brüsszelben, még nem kellene lenézni másokat.


Tiszteletben kell tartani mindenkinek a másik véleményét, világnézetét, vallását.

Sokan nem azért nem olvassák a 444-et vagy nem nézik a RTL-t vagy ha követik is, de nem vállalnak közösséget velük, mert vidékiek, buták, elmaradottak, hanem egyszerűen más beállítottságúak.

2022. dec. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

#8 én már feladtam ezt a hülyeséget, hogy próbáljunk meg egy kis észt tölteni a vidékiekbe, meg finomkodjunk, ne mondjuk ki amit valójában gondolunk róluk, hátha akkor sikerül meggyőzni őket valamiről. Nem. A legutolsó választások után rájöttem, hogy nem vagyok újságíró, nem vagyok politikus, teljesen felesleges és a mentális egészségemre nézve káros megpróbálnom úgy csinálni, mintha nem nézném le a buta vidéki fidesszavazókat. Nem, nem "egyszerűen mások", hanem ostobák, akik aktívan a saját érdekük ellen dolgoznak a fidesz hatalmon tartásával, mert a tanulatlanságuk és tájékozatlanságuk miatt bedőlnek a populista gyűlöletpropagandának. Nincs mit tiszteletben tartani a véleményükön. Nem hogy lenézem, egyenesen megvetem őket.


Én maradok itt fent a budapesti buborékomban, ahol olyan emberek vesznek körül, akik között nyugodtan kimondhatom az ilyesmit. Sokkal boldogabb ember vagyok azóta, amióta ezt elengedtem, és az egyetlen ablakom a vidékiekre már csak a gyakori és a facebook.

2022. dec. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
75%

"Tiszteletben kell tartani mindenkinek a másik véleményét, világnézetét, vallását."


Mondjuk a fideszesektől ezt érdekes hallani, akik lelkesen hazaárulóznak, sorosügynököznek, ha az ellenzékről van szó.

2022. dec. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!