Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezek szerint a keresztényi...

Ezek szerint a keresztényi Magyarország végleg elveszett, hogy kiderült, hogy egyre kevesebb a templomba járó?

Figyelt kérdés
[link]

2022. dec. 22. 07:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Valódi keresztényből egyre kevesebb van. Orbánéknak a fideszeseknek a kereszténység csak egy politikai eszköz, látszatkeresztények.
2022. dec. 22. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
3%

Felesleges.

Mindenkinél ott van a Biblia a könyvespolcon. Olvasgassátok. Még az Ószövetség is benne van.

2022. dec. 22. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Engem az készit ki, hogy én rendszeresen járok Olasz és Görögországba, de többször voltam már Spanyolországba is. De elég közelebb menni, Lengyelországba, ahol pl vasárnaponként ÓRÁNKÉNT van mise egy-egy nagyobb templomban. Ha valahol, ezekben az országokban tényleg valódi istenhit él. Az emberek keresztet vetnek majd minden sarkon, mivel minden sarkon van templom. A valódi Istenhivők megalázása ez!
2022. dec. 22. 07:39
 4/15 anonim ***** válasza:
77%

Magyarország soha nem volt keresztény.

Maximum csak rituálékban.


Magyarországon az uram-bátyám, hazug, korrupt rendszer volt és van.


Bár Széchenyinek volt probálkozása.

2022. dec. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Durva, hogy a kérdező mennyire remeg ezen 😁
2022. dec. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Persze, hogy ezen remegek, mert a kormányzati propaganda legfőbb eleme a keresztényi Magyarország, mikor a legtöbb ember életében templomot nem látott belülről.

Nettó álszent politika

2022. dec. 22. 08:01
 7/15 A kérdező kommentje:
Jah és közben egy egész homofób politikát húznak rá a kereszténységre!
2022. dec. 22. 08:07
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

A keresztény politikai álduma azért van, hogy aki vallásos azokat is maga mögé állítsa. Sok egyszerü embernek ez böven elég is. Mások a migránsoktól félnek, megint mások Gyurcsányt utálják, és vannak akik nyomorukban a "gazdag jól menö" nyugatot hibáztatják, mert ezt nyomják a fejükbe.

Hidd el, ha holnaptól az ország lakosságának nagyobb része lenne LMBTQ mint homofób, akkor holnaptól a fidesz lenne a VILÁG legaktívabb érzékenyítö mozgalma, lmbtq színü lenne a kokárda sarka, mindenhol lobognának a zászlóik. Ha ezután hirtelen sok sátánista jelenne meg, akkor egy hét alatt teleraknák az országot kecskefejekkel meg a fordított csillagokkal. Ha hirtelen sok maja indián teremne nálunk elkezdenének a parlament lépcsöjén obszidiánkéssel fejeket levágni meg szíveket kitépni.

Senki és semmilyen értékrend nem érdekli öket, ha szavazócsábításról van szó. Nem is képviselnek semmit, csak beszélnek róla meg reklámozzák amit éppen kell.

2022. dec. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Én teljesen kiábrándultam a papokból mióta misén politizálnak és Orbánt éltetik!

A választások óta be sem teszem a lábam a templomba, és már az egyházi adót sem fizetem!

Az Istenhitem megmaradt, de a papokat már megvetem!

2022. dec. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

#9

Nekem az elsö ilyen felolvasott körlevél már 20 éve betette a kaput, azóta csak esküvö, keresztelö vagy temetés miatt voltam templomban.

2022. dec. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!