Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meghalt Kertész Ákos. Miért...

Meghalt Kertész Ákos. Miért nem tudunk méltósággal búcsúzni?

Figyelt kérdés
Orwell Viktor fidess rémuralmista talibán terror rezsim minden élő embert elüldöz/elnyom. Kertész Ákosnak igaza volt. És vannak emberek akik ilyenkor is mocskolni tudják.

2022. dec. 22. 21:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
ok
2022. dec. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%

"A magyar genetikusan alattvaló. József Attila talált mentséget: „ezer éve magával kötve, mint a kéve sunyít, vagy parancsot követ.” De ez nem mentség arra, hogy a magyar a legsúlyosabb történelmi bűnökért sem érez egy szikrányi lelkiismeret furdalást, hogy mindent másra hárít, hogy mindig másra mutogat, hogy boldogan dagonyázik a diktatúra pocsolyájában, röfög és zabálja a moslékot, és nem akar tudni róla, hogy le fogják szúrni. Hogy se tanulni, se dolgozni nem tud és nem akar, csak irigyelni, és ha módja van legyilkolni azt, aki munkával, tanulással, innovációval viszi valamire." (Kertész Ákos)


Erre az emberre...?

2022. dec. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
#2 Fel bem tudom fogni, miért nem avattuk még szentté.
2022. dec. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%
Csak az igazságot mondta ki, amit orbán is ismer. Ezért kormányoz így és sanyargat, nyúz 10 millió birkát.
2022. dec. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Alex Fly ***** válasza:
43%
@2: miért? Minden szava igaz -elég csak körülnézni, mi folyik ebben az országban...
2022. dec. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%
Jó is, hogy mondod. Előveszem a pezsgőt.
2022. dec. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%

Kertész Ákos őszinte volt. Az általa említett emberek nem értékelik az őszinteséget.

Teszem hozzá, akinek nem inge, nem veszi magára. Én például nem veszem, mert rám nem igaz, amit leírt, hiába vagyok magyar...

2022. dec. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem őszinte volt, de a genetikusan megfogalmazással túl messzire ment, egyszerűen nem gondolom, hogy ez igaz lenne (biológiai értelemben), de tény, hogy az egész társadalmunk rosszabbnál, rosszabb mintákra épül, és ezt adjuk tovább a gyerekeinknek: húzd meg magad, csak a saját boldogulásod számítson, fusizz, a törvények kijátszása virtus, a külföldiek hülyék, ne bízz meg senkiben, ha jót teszel csak visszaélnek vele, stb. stb.


Én azt gondolom, hogy ő is tudta, hogy mekkora port fog kavarni ez az írása, így nem is várom el, hogy mindenki megsírassa. Ennek ez a tétje, és ő bevállalta, kétlem hogy azt várná, hogy álszent módon gyászolják.

2022. dec. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
65%
Nem volt igaza. Pont az az orwelli, hogy még egyesek azt próbálják lenyomni a magyarok torkán, hogy igaza volt.
2022. dec. 23. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

A halál már elbúcsúzott tőle, engem meg nem érdekel, - nem is érdekelt!

Nem családtagom, ismerősöm, rokonom, - nem volt, nincs és nem is lesz vele dolgom. Maradjon ez a rokonainak, ismerőseinek problémája!

2022. dec. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!