Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gulyás Gergely meleg?

Gulyás Gergely meleg?

Figyelt kérdés
Nem baj ha igen, csak mért támadják ennyire a melegeket és mossák össze 1 törvényben a pedofilokkal?

2022. dec. 29. 19:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
42%
Nem támadják őket , csak nem akarják népszerűsíteni a dolgot, én így tudom.
2022. dec. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
71%
Nem tudom, de nem is érdekel ki meleg és ki nem.
2022. dec. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
69%
Persze hogy az, a Fidesz tele van kályhákkal. Az utálattal próbálják leplezni.
2022. dec. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
23%
Nem. Milyen erre utaló jelet láttál?
2022. dec. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
20%
Az másik "Gulyás" akit te keresel. De ő el is ismerte.
2022. dec. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
18%
Aki lepontozott, az leírja miben mem ért velem egyet? Vagy már ez lett a balos vitakultúra mára? ☹️
2022. dec. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
33%
Tehát ez. Ez nagyon szomorú... 😓
2022. dec. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
83%
A Fidesz a gyűlöletre építi a hatalmát, ahogyan azt egy zsidó származású homoszexuális, Finkelstein tanította meg nekik. Ők kurvára leszarják, hogy ki kivel kefél, milyen drogot szív, milyen vallású vagy hol született, a lényeg az, hogy az ostoba közembereket egymás ellen uszítsák, mert azok csak a propaganát hallják, az észérveket nem.
2022. dec. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Koplárovics Béci ***** válasza:
75%
Szeretnéd, cicafijú?
2022. dec. 30. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
32%

Őszintén szólva én mélységesen elítélem a Fideszt. Viszont konkrétan se Gulyás Gergely, se a megafon tagjainak a melegségére se láttam eddig semmiféle bizonyítékot eddig. A legnagyobb """érv""" az az volt, hogy nézz rá, ez Deák Dánielnél volt """érv""" az incelségére. Na már most, tényleg vannak melegek, akik olyan bzisak, de vannak heterok is, akik valamennyire bzisak. Általában nem annyira, de valamennyire heterok is tudnak azok lenni.


Tehát akkor vagy ír valaki bizonyítékot Gulyás Gergely, Deák Dániel, Bohár Dániel, Trombitás Kristóf melegségére, és a megafonosok "incelségére", vagy ha nem tudtok ilyet írni, akkor BOHÓCOK VAGYTOK.


A Fideszt elítélem, szétlopta és szétverte az országot, de ha melegeztek/inceleztek valakit, akkor bizonyítsátok is be ezeket az állításotokat. Eddig senki se adott ezekre bizonyítékot, de mégis rengetegszer volt ezek valamelyikéről szó.

2022. dec. 30. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!