Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a hatalmas infláció fő oka?

Mi a hatalmas infláció fő oka?

Figyelt kérdés

2022. dec. 30. 19:53
 61/93 anonim ***** válasza:
62%

#55, 56, 57, 58, 60 Súlyos bekattanásod lehet, hogy öt felesleges beszólást tettél az #50-esnek. Az #54-est csak azért nem említem, mert ott engem "tiszteltél meg" a semmivel.


Amennyiért az oroszoktól vesszük a gázt, annyiért vehetjük máshonnan is, és ők legalább nem csavargatják a gázcsapot. A szerződésben ugyanis az van, hogy világpiaci áron vesszük az oroszoktól. India, Kína, stb.-nek olcsóbban adja Putykó de mi ugye bizonytalant veszünk olyan áron, mintha megbízható ügyfél lenne.


Mi van a színfalak mögött?

1. Orbán és társai meg vannak zsarolva, hogy kikerül egy moszkvai páncélszekrényből Orbán ügynökaktája?

2. Orbán és társai le vannak kicsikét fizetve?

3. Orbánék félnek netán, hogy ők is kiesnek az ablakon/jachtból/síbaleset/repülőbaleset/autóbaleset/búvárbaleset éri őket?

4. az első három valamilyen kombinációja?

2022. dec. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/93 anonim ***** válasza:
65%

61, ki mondta neked, hogy egy ember irta ezeket és mi közöd hozzá, hogy hány ember irta ?


Te vagy az oldal tulaja, hogy megszabod, ki hány kommentet irhat ?


Az idióta azt állitotta, hogy a csehek és a szlovákok nem köszönhetnek semmit nekünk, ami egy hazugság és még le is hülyézi a másik embert a fene nagy tudatlanságában.


Állitsd le magad. Nehogy már megszabd másoknak, hogy kommentelhetnek-e és ha igen, mennyit.


Múltkor itt láttam belinkelve ezt a cikket , pedig Telexes : [link]


"magasan Budapesten volt a legolcsóbb a gáz az európai fővárosok között."


Eddig az volt a baj, hogy titkos a szerződés és nem tudjuk, mennyiért vesszük a gázt, most meg jobban tudod, mint az illetékesek.

2022. dec. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/93 anonim ***** válasza:
75%

"Az idióta azt állitotta, hogy a csehek és a szlovákok nem köszönhetnek semmit nekünk, ami egy hazugság és még le is hülyézi a másik embert a fene nagy tudatlanságában."


Mert hülyeség is, ahogy az indoklásod is hozzá. (Én vagyok az 50-es). Magyarországnak sincs közvetlen összekapcsolása Oroszországgal, mi is úgy hozatjuk másokkal, elsősorban a németekkel. Logisztikailag Magyarország semmivel sem különb, mint Szlovákia, vagy Csehország, éppen ezért a felvetésed már eleve hibás.

Másik dolog amiért hibás az az, hogy egy egyszerű politikus szavaira alapozod az egészet. A nemzetközi politikában sem Putyin, sem pedig a fideszes banda a szavahihetőségéről híres.

Harmadik dolog, amiért hülyeség, amit mondtál, mert nincs rá precedens. Putyin simán elzárhatta volna pl. a Balti államoktól a gázt. Sokkal könnyebben, sokkal gyorsabban, sokkal kisebb veszteséggel egy sokkal oroszellenesebb országegyüttes ellen. Mégsem tette. Éppen ezért nincs okunk feltételezni, hogy majd pont Szlovákiát és Csehországot akarták volna így büntetni.

2022. dec. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/93 anonim ***** válasza:
24%

63, te retardált vagy ?


Milyen egyszerű politikusra alapozok és mit ? Mire nincs precedens ? Miról hadoválsz itt ?


Egyedül mi tárgyaltunk a Gazprommal, hogy fenn akarjuk tartani a gázszállitást. Ennek köszönhetően pedig a szlovákok és a csehek is jutnak gázhoz, három ország ellátása megoldott.


A többi a te humbugolásod, de itt megszokott, hogy sokan kötik az ebet a karóhoz, akkor is ,ha nincs igazuk, sőt ,még ők hülyézik le a másikat.

2022. dec. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/93 anonim ***** válasza:
100%

63


Inkább írd le, hogy nekünk miért lenne olcsóbb egy LNG-re alapozott energia? Mert egyedül ez jöhet szóba alternatívaként, de ezek szerint nem olvastál utána, hogy ebből mekkora mennyiség kell, és mennyivel fája többe. Helyette mindenkit hülyézel. Itt a lehetőség, írd le, hogy mi az alternatíva az oroszokkal szemben.

2023. jan. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/93 anonim ***** válasza:
28%

"Inkább írd le, hogy nekünk miért lenne olcsóbb egy LNG-re alapozott energia?"


Nem lenne olcsóbb, de állítottam valaha is ilyet? Milyen k*rva érzékenyek lettetek hirtelen, miután 13 éven át gyűlöletkeltésre építettétek az egész kommunikációtokat.

A kétfarkúak tökéletesen összefoglalták a morális álláspontotokat azzal a kérdéssel (a saját konzultációjukban), hogy: "Egyetért-e azzal, hogy Oroszország civil célpontokat bombázzon Ukrajnában, ha Ön kap 5 millió forintot?"

Ebben az egy gúnyos kérdésben minden benne van, ami meghatároz titeket.

2023. jan. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/93 anonim ***** válasza:
24%

66


Egy ilyen válasz után te csak ne szövegelj agymosásról. Gyűlöletre épített kommunikáció...akkor gondolom erre példát is tudsz írni. Mivel nevelt engem a fidesz gyűlöletre?

És megint ott tartunk, hogy mondjunk le az orosz gázról, mert helyette...mi is van...semmi...de mondjunk le róla. Fantasztikus érvrendszer. Na ez egy agymosott gondolkodás.

2023. jan. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/93 anonim ***** válasza:
28%

"Mivel nevelt engem a fidesz gyűlöletre?"


Fedd fel a felhasználó nevedet és személyesen neked megmutatom múltbeli GyK-s kérdések és rá adott válaszaid alapján, hogy hol voltál irracionálisan gyűlölködő/passzív agresszív/bunkó/elvakult/hazudozó stb. Ezek közül az egyik, vagy több is.


"És megint ott tartunk, hogy mondjunk le az orosz gázról, mert helyette...mi is van...semmi...de mondjunk le róla. Fantasztikus érvrendszer. Na ez egy agymosott gondolkodás."


Ha vetted volna a fáradtságot (minek vetted volna? olyan könnyen megsértődsz és kikérsz magadnak dolgokat, de olvasni lusta vagy), akkor tudnád, hogy ebben a témában egy szót nem szóltam, Egyedüli véleményem az volt, hogy a 2 pöttyös csávó hülyeségeket hord össze, mikor azt hiszi, hogy Szlovákia és Csehország gázellátottsága egyedül Magyarországnak köszönhető és ezért hálásnak kellene lenniük.

2023. jan. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/93 anonim ***** válasza:
24%

" a 2 pöttyös csávó hülyeségeket hord össze, mikor azt hiszi, hogy Szlovákia és Csehország gázellátottsága egyedül Magyarországnak köszönhető és ezért hálásnak kellene lenniük."


NE HAZUDJ TOVÁBB !!!


Megint leirom, hogy hazudsz, hátha abba hagyod. Nekünk köszönhetik és nélkülünk nem látnák el őket. Ezek a tények, bármennyire is fáj neked és gyúlölöd Szijjártót.


De ha neked nem kell az orosz gáz, kapcsold le otthon ,senki nem kötelez rá, hogy fűtsél.

2023. jan. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/93 anonim ***** válasza:
75%

"Ezek a tények, bármennyire is fáj neked és gyúlölöd Szijjártót."


Ujjujuj, az előbb még tagadtad, hogy csak egy politikus nyilatkozatán nyugszik a hülyeséget :D Csak tudtam, hogy miről van szó.


Figyelj, amit Szijjártó mond az nem tény. Amit az oroszok mondanak, az sem tény. Amit a fidesz banda mond, az pedig még kérdésnek is rossz. Három pontban cincáltam szét a hülyeségedet, eggyel sem tudtál kezdeni semmit, mert a hülyeséget nem lehet védeni, neked sem megy.

2023. jan. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!