Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Debrecen miért kapot jóval...

Debrecen miért kapot jóval nagyobb összegű rezsitmogatást a kormánytól, mint bármely más magyar város?

Figyelt kérdés

[link]


Debrecen 3,2 milliárd Ft-ot kapott, míg a második legtöbbet Nyíregyháza kapta 1,7 milliárd Ft-al.



2023. jan. 4. 01:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Debrecen ősfideszes nagyváros, nekem az a tippem hogy ezért.
2023. jan. 4. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
Mr 20% végett.
2023. jan. 4. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%

A város mérete, lélekszáma miatt.


Debrecenben 2x annyian élnek, mint Nyíregyen.

2023. jan. 4. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
18%

3as és mi indokolja, hogy egy fél debrecennyi embert kirekeszt az állam a támogatási rendszerből? Ők miért érnek kevesebbet?

Vagy költözzön mindenki Debrecenbe?

2023. jan. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
44%
Mert a kormány ideológiai alapon,bosszút áll Budapesten
2023. jan. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
25%

4.


Miért rekeszt ki?

Debrecennek a nagyobb lakosság, méret miatt magasabbak a költségei.

Ezeket a támogatások ez alapján vannak megállapítva.Ezért kap Debrecen 3,2 milliárdot, Nyíregy 1,7 milliárdot.


Egy 5 fős család is többet kap, mint egy 3 fős.

2023. jan. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%
Azért, mert nyiregyháziként én nem számitok az államnak, debreceniként igen. Hogy miért rekeszt ki, arra nem tudok válaszolni, nem én rekesztem ki saját magam, hanem a saját országom.
2023. jan. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert magyarország maffia állam, nem szabályok szerint osztják a pénzt hanem pofára.
2023. jan. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A legfurább az, hogy hiába kapta Debrecen a legnagyobb támogatást, mégis mindent intézményt bezártak és a tömegközlekedést is teljesen leépítették.
2023. jan. 4. 13:01
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, ebből mi, Debreceniek annyit látunk, hogy már villamos és troli sem közlekedik a városban, mert nem tudják finanszírozni. A buszok legtöbbje óránként jár, egyre gázabb ez a szuperváros. Ha megépül az akkugyár (gyárak), már vizünk sem lesz, bár öntözni már tavaly is kevés volt....
2023. jan. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!