Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A baloldaliak miért hergelik...

A baloldaliak miért hergelik arra a fiatalokat, hogy menjenek ki külföldre, ne itt tervezzék a jövőjüket?

Figyelt kérdés
2023. jan. 5. 19:32
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
98%
Mutatnál erre egy példát, cikket?
2023. jan. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
86%

Mert magyarban nem lehet jövőt tervezni. Nett 207 ezres fizuval hagytam ott mo-t novemberben (diplomás gimnáziumi tanár voltam), most nyugaton 800 ezer ft-nyi eurót kapok + szállás + napi három étkezés.



Magyarban meg a végén már a mentő vitt el, miután elájultam, mert annyira nem volt pénzem kajára az albérlet kifiztése után.

2023. jan. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
91%

Nem kell őket hergelni semmire, szétnéznek az országban és nem kérnek belőle. Nem hülyék ők.


Amúgy a jobbereket ez miért is zavarja? Ezek úgyis mind hazaáruló libsi lmbtq páva fiatalok, jobb lesz nélkülük az ország. Szóval nem értem mire fel hisztiztek.

2023. jan. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
95%

Nem a baloldal hergeli fel őket, ez csak az ősfideszesek hibbant elmebajában létezik.

Van eszük, azért mennek ki, Mo. egy jövőké nélküli, összeszerelő ország, ahol az emberek szellemi, erkölcsi színvonala valahol a Rákosi rendszer szintje alatt van pár fokkal, és ha nem vagy valami befolyásos fideszesnek a haverja, semmire nem viszed az életben. Külföldön meg megkeresed az itthoni bér többszörösét. Szóval, miért is maradjanak itthon?

2023. jan. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
91%
Akkor a baloldaliak legalább jó irányba terelik a fiatalokat. Innen el kell húzni, ez a putriország nem érdemel képzett munkaerőt, ez egy pöcegödör.
2023. jan. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
97%
Én nem akartam külföldre menni, inkább dolgoztam diplomával is szarért hugyért, de ami az utóbbi 1 évben itt folyik az olyan szinten undorító hogy nincs más választás. A fizetéseket sehova nem emelik, egy normális étkezés meg lassan nem jön ki 5000 forintból. Ennek az országnak vége van.
2023. jan. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
1%

"Mert magyarban nem lehet jövőt tervezni. Nett 207 ezres fizuval hagytam ott mo-t novemberben (diplomás gimnáziumi tanár voltam), most nyugaton 800 ezer ft-nyi eurót kapok + szállás + napi három étkezés."


Akkor valamit nagyon szarul csináltál, mert én nyolc általánossal vagyok gépkocsivezető magyarban és 850-et kapok forintban nem is a szar euróban.

2023. jan. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
97%
Nem csináltam semmit szarul, ennyit ad a pedagógus bértábla az országban minden olyan egyetemi diplomás tanárnak, aki kevesebb, mint 7 éve dolgozik.
2023. jan. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
98%

Az, hogy alacsonyak a fizetések az még egy dolog. De szellemileg és erkölcsileg is egy pocagödörré züllött ez az ország. El kell takarítani a melegeket, a zsidókat, a külföldieket, a vállalkozókat, a KATA-sokat, a tanárokat, az újságírókat, mindenkit aki nem valami Fideszes álszent gengszter. Eközben mindenki szarik a másik fejére, és átharapná a másik torkát öt forintért. És persze ha valami rossz történik arról biztosan nem a kormány tehet, vagy az emberek balfaszkodása, hanem az USA, CIA, háttérhatalom, sátánista Biden, Ursula, Brüsszel, Soros. Ez az ország nem egy nemzet, hanem egy szellemileg és morálisan leépült hitlerista cracktanya.


Éljen ebben az, aki visszakíván mászni a fára.

2023. jan. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
97%

Kollegina szépen leírja, mi a helyzet:


[link]

2023. jan. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!