Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek a magyar...

Mi a véleményetek a magyar munkavállalók külföldi viselkedéséről?

Figyelt kérdés
[link]
2023. jan. 8. 17:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
5-nek. Elégedetlen vagyok az itthoni helyzettel, kint dolgozom. Ha ellenzéki vagyok, már rossz dolgozó is lennék? Vagy lehet azért vagyok rossz dolgozó, mert nem lopok mint itthon az orszàg vezetése?
2023. jan. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

10#

Kezdve a Habsburgoktól, de az úgynevezett szocializmus alatt is ment a háttérgazdaságban a módszeres kiszipolyozás. Magyarország meg Orbán rezsim így-úgy amúgy. Jogos a kritika, én is sokszor elkezdek tombolni(2013. Évi földforgalmi törvény stb.

) hogy milyen egy kozmopolita önjelölt vezetőink vannak még mindig, de közben látom az erdőt a fától. Zárkózni akarunk valami olyasmihez, aminek legkésőbb évtizedeken belül vége van, de szerintem már most benne vagyunk, mint béka a fazékban. Magyarország levetítve, egy adott év május végéig elfogyasztja azt amit a Föld egy év alatt képes regenerálni.

2023. jan. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
ad #9: a jó szakmunkás nem hülye, csak a jelen szakmunkás képző rendszer nem szakmunkásokat, hanem betanított munkásokat nevel, akik csak azt tudják, hogyan kell egy készterméket beszerelni a megfelelő helyre. Javítani sem tudnak, csak gányolni. Én szakmunkásként végeztem 60 évvel ezelőtt, aztán elvégeztem 20 évvel ezelőtt egy OKJ tanfolyamot, ami szintén bizonyítványt adott. A kettő között ég és föld a különbség a 60 évvel ezelőtti javára.
2023. jan. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!