Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek Kálmán Olgáról?

Mi a véleményetek Kálmán Olgáról?

Figyelt kérdés
Mennyire felkészült például? Lehetőség szerint objektív véleményekre lennék kíváncsi, nem mocskolódásra.

2023. jan. 9. 20:41
 1/8 DK-s ***** válasza:
89%

Foglalkozásai:


-újságíró

-lapszerkesztő

-műsorvezető

-politikus

-televízióműsor-vezető


Kitüntetései:


Bossányi Katalin-díj (2007)

Radnóti Miklós antirasszista díj (2009)

Déri János-díj (2011)

Pulitzer-emlékdíj (2013)



Szerintem eléggé felkészült.

2023. jan. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Jó kis MILF, vinném 3 sör után a bozótosba.😝
2023. jan. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Ha leírnám, örökre kitiltanának innen. :D
2023. jan. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"Lehetőség szerint objektív véleményekre lennék kíváncsi"


A vélemény mindig szubjektív.

TV-sként szerintem rendben volt korrektül kérdezett mindkét oldal felé.


Politikusként hatalmasat süllyedt a szememben a fővárosi előválasztásnál előadott demagóg és értelmetlen DK-s szövegeivel. Nem szeretném, ha ilyen ember hatalmat kapna.

Ezzel elbizonytalanított engem a korábbi munkásságával kapcsolatban is. Ez természetesen szubjektív érzés.

2023. jan. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#4: Olyan értelemben értettem az objektívat, hogy csak azért ne szidja valaki, mert nem szimpatizál a DK-val, illetve ne Istenítse automatikusan csak azért, mert DK-s.

Egyébként nekem is szimpatikusabb volt TV-sként, jó műsorai voltak. Ez az új oldala kevésbé szimpatikus, egyelőre nem igazán tudom hova tenni magamban.

2023. jan. 9. 21:23
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Három apró történet Kálmán Olgával kapcsolatban:


Még a Gyurcsány-kormány idején néhány figura sípolással megzavarta a március 15-i ünnepséget. Egy betelefonáló néni emiatt ki volt kelve magából és azt kérdezte, hogy ezek ellen nem lehet semmit csinálni? Kálmán Olga azt válaszolta, hogy dehogynem: el kell menni választani!

Namármost: ezzel nyilván azt akarta sugallni, hogy ők (az MSZP és az SZDSZ) a csendes többség, akik majd szépen teszik a dolgukat a szavazófülkében. A baj csak az, hogy mindez az ő kormányzásuk idején történt, tehát ha ismét őket juttatják hatalomba, megint ők rendezik az állami ünnepségeket, ahol majd megint jönnek a sípolók és füttyögők. (Olga logika 1.)


Tarlós főpolgármestersége idején vendég volt az Egyenes Beszédben. Kálmán Olga kétszer feltette ugyanazt a kérdést, Tarlós mind a kétszer válaszolt rá. Erre Kálmán Olga harmadszorra is feltette a kérdést. Tarlós elmondta, hogy már kétszer válaszolt, ezt pedig már 80-as IQ-val is könnyen meg lehet érteni. Majd Kálmán Olga azt kérdezte, hogy minden nővel így szokott beszélni?

Namármost: Tarlós nem Kálmán Olga nemére tett utalást, hanem az értelmi képességeire. Abban, amit válaszolt, semmi szexizmus nem volt, Olga mégis annak tekintette. (Olga logika 2.)


A Kopasz-ügyel kapcsolatban Nyakó István (MSZP) volt a vendég. Elmondta, hogy bár fizikailag semmilyen módon nem akadályozták a kopaszok, hogy beadja a népszavazási kérelmét, de nagyon csúnyán beszéltek egymást közt. Erre Olga megkérdezte, hogy miket mondtak. Nyakó azt felelte, hogy nem szeretné idézni, mert nem tűrné a nyomdafestéket. ...de Olga addig-addig erősködött, míg Nyakó végül nagyon finoman megpróbálta körülírni. Erre Olga szinte sikítófrászt kapott és követelte, hogy azonnal fejezze be. Majd azt javasolta Nyakónak, hogy menjen haza és pihenje ki magát.

Namármost: Olga először arra kényszeríti Nyakót, hogy árulja el, miket mondtak a kopaszok, majd amikor ezt nagyon választékosan megteszi, azonnal félbeszakítja. Ez a szerencsétlen Nyakó meg ott ült és kínjában a földet bámulja. (Olga logika 3.)

2023. jan. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Olga egy propagandista volt mindig is, de most már nyíltan csinálja, nem burkoltan.
2023. jan. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amikor jópofiskodik, az fárasztó. Maradjon a kaptafánál, és a humort bízza a profikra.
2023. jan. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!