Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Baloldaliak, mi baj a vármegyé...

Magyar Milán kérdése:

Baloldaliak, mi baj a vármegyével?

Figyelt kérdés

Most már nem "megyék" vannak, hanem "vármegyék". Pl.: Pest vármegye.

Mi a baj ezzel önmagában, hogy át lett nevezve vármegyére?



2023. jan. 9. 23:12
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/75 anonim ***** válasza:
95%
Végül is semmi baj nincs itten. Királyunk is felköltözött a várba, újra ispánok vannak meg vármegyék. Hát nem ez volt a legfontosabb tennivalónk az elmúlt 12 évben? Ja nem.
2023. jan. 10. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/75 anonim ***** válasza:
100%

Semmi. Ez így van jól.


M.L - közlekedési tábla - és címergyáros (p rémium minnősségg)

2023. jan. 10. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/75 anonim ***** válasza:
94%

Amúgy pontozzatok le, de szerinte egyszerűen rossz irányba haladunk.


Tudom én egy szar szemét lipsi vagyok, de emberek 2023 van.


Szerintem a túléléshez az egységes Európa felé kellene, kellett volna haladnunk. Ahol nincsenek határok, ellentétek, elfogadják egymást az emberek nemzetiségtől, szexuális hovatartozástól függetlenül.


A jövő nem ez kellene legyen, amerre tartunk.


Egyszerűen csak visszafelé megyünk. Lásd az EU vagy V4-ek elleni fellépésünket, egyre inkább kizáródunk, elszigetelődünk Európától. Közben kerítjük körbe a határainkat mert mindenkitől is megvédjük magunkat.


Közben arról beszélünk, hogy nincsenek orvosok, nincsenek tanárok, nincs fűtés, a gépjármű állomány öregebb mint valaha. Elrohan mellettünk a világ mi meg fetrengünk ebben a szarkupacban.

2023. jan. 10. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/75 anonim ***** válasza:
95%
Mondjuk a korrupt szabadrablás mellett tényleg ez kb ezredrangú probléma. Szimplán csak röhejes. Vagy akkor már miért nem koronázták királlyá a belest?
2023. jan. 10. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/75 Alex Fly ***** válasza:
95%
Inkább az a kérdés, hogy a fidesznek mi baja volt a megyékkel? Miért kell visszamenni a múltba ahelyett, hogy a jövőt építenénk?
2023. jan. 10. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/75 anonim ***** válasza:
94%
Az, hogy a középkorra utal, ahova orbán vezeti ezt az országot...
2023. jan. 10. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/75 anonim ***** válasza:
94%

Megfordítom ezt a kérdést, mert az adja igazán vissza.

Jobboldaliak! Mi volt a probléma a megyerendszerrel?

2023. jan. 10. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/75 anonim ***** válasza:
93%

Mondjuk a korrupt szabadrablás mellett tényleg ez kb ezredrangú probléma. Szimplán csak röhejes. Vagy akkor már miért nem koronázták királlyá a belest?”


Ezredrangú? Pár 10 milliárdba bekerül ez is

2023. jan. 10. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/75 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok jobb oldali, ellenzem a Vármegyéket, de szerintem azba gondjuk velük hogy valóban a kommunizmus hozta létre a megyéket 49ben.
2023. jan. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/75 anonim ***** válasza:
93%
Az a baj a vármegyékkel, hogy tele vannak idióta agymosott birkákkal, akik tapsolnak a saját, és országuk kifosztásához, meg is választják.
2023. jan. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!