Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Baloldaliak, mi baj a vármegyé...

Magyar Milán kérdése:

Baloldaliak, mi baj a vármegyével?

Figyelt kérdés

Most már nem "megyék" vannak, hanem "vármegyék". Pl.: Pest vármegye.

Mi a baj ezzel önmagában, hogy át lett nevezve vármegyére?



2023. jan. 9. 23:12
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/75 A kérdező kommentje:

Azzal kapcsolatban, hogy nem fűtenek az iskolákban rendesen:

Én úgy tudom, hogy általános iskolában legalább 20°C (20+), középiskolában meg legalább 18°C (18+)-nak kellene lennie.

2023. jan. 11. 17:02
 42/75 A kérdező kommentje:

#37 Feleslegesen pofáztam

Én még nem hallottam ezt (Fidesz szavazóktól sem), hogy a megyét a ,,gonosz kommunista rendszer jelképének tartják". Egyébként én nem tartom annak a megye elnevezést.

2023. jan. 11. 17:04
 43/75 anonim ***** válasza:
11%
A megye a gyűrűk urában volt, ott laktak a hobbitok. Ez viszont Magyarország. A balosok meg internacionálét szeretnének, ezért minden csípi a szemüket, ami magyar, rádásul régi, hagyományos.
2023. jan. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/75 anonim ***** válasza:
6%

Az a vicc, hogy ez is olyan mint sok hasonló dolog volt az elmúlt években.

Először nem tetszett, elleneztem. Aztán ahogy telt az idő és a ballibek egyre hangosabban, egyre mocskosabbul támadták, szidták, úgy éreztem én is egyre inkább hogy talán még sem olyan rossz dolog hogy így döntött a kormány.

Lassan kezdem azt érezni, hogy nagyon is kellett ez a vármegyére váltás. Ha valami ennyire csípi a szemüket akkor csak fontos dolog lehet.

2023. jan. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/75 anonim ***** válasza:
6%
onnan lehet tudni, hogy egy akármilyen intézkedés jó és a magyarság érdekeit hivatott szolgálni, hogy a ballibek hangosan sivítanak, ajvékolnak, őrjöngve sírnak. mert gátolja az internacionálét.
2023. jan. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/75 anonim ***** válasza:
84%
#44 Ilyen az igazi Fidesznyik, bár azt mondja neki sem tetszik, de mivel a balosoknak sem tetszik ezért neki mégis csak tetszik. Sok agyad nincsen :D
2023. jan. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/75 anonim ***** válasza:
86%

"ez is olyan mint sok hasonló dolog volt az elmúlt években"


Mondj akár csak egyet... :D

2023. jan. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/75 anonim ***** válasza:
81%
Annak sem volt semmi értelme, hogy Ferihegyből Liszt Ferencet csináltak!
2023. jan. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/75 anonim ***** válasza:
85%

#44-45

Gratulálok az értelmi képességeitekhez. Ez rendkívül elöre mutató dolog, föleg az ország és a nemzet szempontjából, hogy azért tartotok ki egy csicska kormányzás mellett, mert a szomszédodnak ez hátrányos. Ilyen az igazi magyar nemzeti felebarátgyülölet, mert nehogymár neki is jó legyen, dögöljön meg mert összenött a szemöldöke, akkor is ha én is megdöglök, de ö dögöljön.

2023. jan. 13. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/75 anonim ***** válasza:
33%
48-as,értem én, hogy neked nem jelent semmit, hogy Liszt Ferenc, vagy ferihegy😂. Erről beszéltem az előbb, nektek ezek mind "mindegy" ezzel azonosulni nem tudtok. Ti internacionálét, multikultit akartok😃. És ez mind útban lesz, amikor át akarjátok nevezni majd nelson mandela, vagy george floyd térre.
2023. jan. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!