Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Cigányország leszünk. Mit...

Cigányország leszünk. Mit szólsz hozzá?

Figyelt kérdés

Ha nem változik semmi globális és lokális viszonylatban sem, akkor borítékolható, hogy nagyjából ehhez hasonló térképek fognak "születni" a későbbiekben:



Első kör


Térkép: [link]



Első körben Nógrád-Heves-BAZ-Szabolcs fog elszakadni az országtól, erre akár már néhány évtized múlva is sor kerülhet.



Második kör


Térkép: [link]



A második Trianon utál elszabadul a káosz: A magyarok sorra hagyják el az országot, míg akik nem tudják elhagyni országon belül nyugatra vándorolnak inkább. A cigány születési ráta még mindig sokkal magasabb, mint a magyar születési ráta. Eltelik kb. 30-40 év és a vándorlásoknak köszönhetően Pest megye északi és keleti része, JNSZ megye, Hajdú-Bihar megye, Békés megye északi része, Bács-Kiskun megye északi része cigány fennhatóság alá kerül.



Harmadik kör


Térkép: [link]



Eltelik ismételten pár évtized és jön a teljes megsemmisülés: Bács-Kiskun megye, Csongrád megye, Békés megye, Somogy megye, Fejér megye déli része, Pest megye (kivéve Budapest), és Zala megye is cigány fennhatóság alá kerül.



Legjobb esetben a harmadik körnél állna meg a folyamat. Tudom, hogy mindenki beleköt majd a térképbe és a gondolatmenetembe, de ha ténylegesen nem változik semmi, akkor ehhez hasonló jövő várható akár tetszik akár nem.



2023. jan. 12. 10:35
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy leszünk, már vagyunk.
2023. jan. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
68%
#6 megbolondultál? Én csak vicceltem azzal, hogy nem minden roma rossz. Dehogynem rossz mind, sőt aljas kis gengszterek már születésüktől fogva.
2023. jan. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

10-es!

A magyar nép évszázadok óta próbálja eltüntetni a cigány identitást, aki ismeri kicsit is a történelmet tisztába van ezzel. Érdekes módon sosem sikerült elfeledtetni a cigánysággal a valódi származását. Látszik, hogy nem jártál még Észak-Magyarországon, a többség büszke a származására. Iskolában és óvodában is egyre több helyen tanulnak a cigányokról. Olyan iskolákról is tudok, ahol a magyar himnusz mellett a cigány himnuszt is mindig játsszák cigány zászlóval feltüntetve. Kár, hogy ennyi vak ember él az országban, ez mindig is probléma volt a történelem során. Mindig az utolsó pillanatban veszik észre a magyarok, hogy hatalmas probléma van kialakulóban...

2023. jan. 12. 11:00
 14/30 anonim ***** válasza:
84%
10es, egy egész tucat program épült erre a hid a munka világától, meg mittomén, még mennyi név volt ehhez. Az összes zsét, a támogatások helyett lenyúlta Farkas Flóri, Hegedűs Zsuza, meg a többi haszonleső. A cigányok eddig csak a szavazatukért kellettek a kormánynak, semmi másra, most hirtelen fontos lenne?
2023. jan. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
81%

3, as "Így fog kinézni Magyarország 2034-ben, ha nem lépünk valamit"


Vén Cigányok országa leszünk az EU pedig fiatal muszlimok társasága.

2023. jan. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
69%
Hegedűs Zsuzsa időközben elhunyt, elnézést érte, elfelejtettem, nem akartam megsérteni az emlékét.
2023. jan. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
31%

"Olyan iskolákról is tudok, ahol a magyar himnusz mellett a cigány himnuszt is mindig játsszák cigány zászlóval feltüntetve."



Melyik iskola ez konkrétan?

2023. jan. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
0%

10 "Cigány gyerekek felzárkóztatását kellene megoldani, amúgy ők is integrálódnak, csak persze a negatív példát veszi észre mindenki,"


Így is van! Orbán Viktor is cigány és milyen sokra vitte.

2023. jan. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:

17-es!

Nem szeretném leírni, mivel nem akarom, hogy tudják merre lakok Észak-Magyarországon belül, de több iskolában is így van. Munkámból kifolyólag van rálátásom. A legtöbb ember azzal sincs tisztában, hogy egyre több olyan iskola van, ahol 90%-ban már csak roma tanulók vannak. Szinte teljesen felcserélődtek az iskolákban az etnikumok aránya, 20 éve, amikor még én jártam általános iskolába pont fordítva volt ott, ahol most a magyar a kisebbség.

2023. jan. 12. 11:19
 20/30 anonim ***** válasza:
81%

19: attól, hogy egy iskolanevet leírsz, nem fogják tudni, hol laksz, pláne ha több ilyen iskola is van


Van bármilyen írásos nyoma a neten ennek a cigányhimnusz éneklésnek a te állításodon kívül?

2023. jan. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!