Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a jobboldaliak és a balolda...

Ha a jobboldaliak és a baloldaliak összeverekednének, melyik oldal nyerne?

Figyelt kérdés
Egyforma létszám. Pusztakezes harc. Melyik oldal van jobb fizikumban, melyik oldalon jobbak a harci skillek?

2023. jan. 13. 12:38
A kérdező szavazást indított:
Jobboldal nyerne.
Baloldal nyerne.
15 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Szerinted ez a kérdés megüt egy minimális értelmi szintet? Én úgy vélem, hogy nem.
2023. jan. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Ez most olyan mint az amerikai polgárháború észak, és dél között? :D
2023. jan. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
25%
Tekintve, hogy a tipikus baloldali szavazó az egyszálbelű belpesti bölcsész, nem nagyon van kérdés.
2023. jan. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
32%

Gondolom a jobbosok, hisz ők inkább vidékről kerülnek ki és inkább fizikai munkások, míg a balosok városiak és értelmiségiek inkább (hangsúly az "inkább" szón, természetesen nem ilyen homogének ezek a csoportok).

Ennek megfelelően ha nem verekedés, hanem IQ tesztekkel mérnénk össze magunkat, akkor meg a balosok nyernének :')

2023. jan. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
25%
Mi jobboldaliak... egyszerű, sokkal többen vagyunk!👍🧡🇭🇺
2023. jan. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
27%
Az 1/3-ad az nem tűnik többnek.
2023. jan. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%
6# pedig az ISMERT számok alapján DE!!
2023. jan. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Kérdező kérlek defináld már a balost és a jobbost.


#4 vidéki vagyok és jobbos. De ellenzéki. Nem tudom, hogy esetleg a szüleid voltak-e testvérek vagy mi bajod van. Szabolcsban születtem, ott nevelkedtem, egy nagyon pici faluban. Több orvos és egyéb diplomás ember van itt, pl mérnökök. Nem mindenki merül itt ki annyiban, hogyha bemutatod a "leszakítottam az ujjam trükköt", akkor mágján égetnek el boszorkányságért. Tényleg nem tudom hogy pestre hogyan vándorolt az a képzelet, hogy itt se áram meg semmi, csak az M1 fogható vagy naponta lovakkal körbejárnak és kihírdetik Orbán bölcsességeit.


Jó magam is edzek, örömöt lelek a paraszt munkában is. Egyszerűen kikapcsol és szeretek pl fát vágni, ásni, rotációzni meg még sok mindent. Ezért is szeretnék majd kertes házat. De mellette egyetemre járok, szeretek olvasni, tanulni, művelődni.


Tényleg elég rossz, hogy Orbánék ennyire szétválasztották azt, hogy minden ami a jobb oldal azok ők, minden más a balos libsik. Liberális eszméket én soha nem vallottam. Nem kell mindenkit elfogadni. Kaletát se kellett volna haza menekíteni. Az erőszaktevőket, pedofilokat, gyilkosokat szerintem nyugodtan ki lehetne végezni. Ne tartsa el a társadalom. Ha kikerülnek se fog semmi változni. A történelem is megmutatta már, hogy hány ember életét menthettük volna meg, ha pár gyilkos soha nem lépett volna a börtön falain túlra. Sokkal szigorúbb büntetések kellenének. Ezek még az elveim legalapvetőbb elemei. Soha nem voltam balos és nem is leszek.

2023. jan. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"#4 vidéki vagyok és jobbos. De ellenzéki. "

Az ellenzékiség most lényegtelen kérdés szempontjából is.


"Nem tudom, hogy esetleg a szüleid voltak-e testvérek vagy mi bajod van. "

Sértegetéssel mit akarsz elérni? Pláne, ha épp azt akarod példázni, hogy te, mint vidéki jobbos ember mennyire okos vagy.


"Több orvos és egyéb diplomás ember van itt, pl mérnökök. Nem mindenki merül itt ki annyiban, hogyha bemutatod a "leszakítottam az ujjam trükköt", akkor mágján égetnek el boszorkányságért."

Igen, és? Elolvastad a hozzászólásomat? A hangsúly az "inkább" szón volt, azaz semmivel sem cáfoltál. Statisztikailag már régóta bizonyítva van, hogy vidéken kisebb a diplomások száma és aránya, mint a városokban és ezt kötöttem össze azzal a régóta tudott jelenséggel, hogy vidéken inkább a jobboldalla szimpatizálnak, a városokban pedig inkább a baloldallal.


"De mellette egyetemre járok, szeretek olvasni, tanulni, művelődni."

Akkor legyél szíves legközelebb kétszer is átolvasni mások írását, még mielőtt olyat látsz benne, ami nincs is ott és eme önhergelésed után elkezdesz másokat sértegetni. Művelt, iskolázott embertől szerintem ennyi még elvárható.

2023. jan. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem komolyan írom a válaszomat, csak belemegyek a kérdező baromságába...


Az igazi jobber tohonyára hízott, az igazi balos gyíkvállú. Szóval közelharcban a jobber, távolharcban a balos van előnyben

2023. jan. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!