Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Konkrétan milyen joguk sérül...

Konkrétan milyen joguk sérül a melegeknek Magyarországon?

Figyelt kérdés
Nagyon nagy a felháboródás, hogy így, meg úgy csorbítják a jogaikat, de én nem ezt tapasztalom. Nem hallottam még, hogy valakit azért rúgtak ki, mert meleg, ugyanolyan támogatásokat kap, mint a nem melegek, ugyanannyit fizetnek a boltban és bejegyzett élettársi kapcsolatuk is lehet, ergo örökölhetnek is egymás után. Mi itt a probléma? A gyermekvédelmi törvényről is nagy vita volt, pedig az sem a melegek ellen szólt, csak a pedofília ellen, tehát ha ők nem pedofilok (maguk mondják), akkor NEM ellenük szól.

2023. jan. 13. 14:34
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
82%

"Sajnos ha balliberális oldalon elfogynak az érvek egyből a jön a személyeskedés."


Te kezdted, hogy ki hova menjen. Csak a saját narratívádat használtam ellened.

2023. jan. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
10%

Te kezdted, hogy ki hova menjen. Csak a saját narratívádat használtam ellened.


Általánosságban írtam nem egy személyre vonatkoztattam.Szánalmas ahogy csúsztatsz.

2023. jan. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
87%
Ja, mert általánosságban jobb? Tehát ha négymillió embert küldesz el a p*csába, az jobb, mintha csak egy emberrel tennéd ugyanezt?
2023. jan. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
9%

Ja, mert általánosságban jobb? Tehát ha négymillió embert küldesz el a p*csába, az jobb, mintha csak egy emberrel tennéd ugyanezt?


Nézd vissza azt írtam joguk van elhagyni az országot nem lett elküldte senki a p.csába.Az a te stílusod elvtárs.

2023. jan. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
74%
Elvtárs? A te főnökeid voltak mind komcsik meg Kisz-titkárok.
2023. jan. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
55%

34es, ne izgulj, jó az irány, lassan már tényleg senki sem fog otthon maradni. Csak az én környezetemből olyan emberek mentek Ausztriába, Németországba, akik abszolút lokálpatrióták voltak, de annyira, hogy gyerekkorunkban még hangoztatták is, hogy ők aztán soha, nyelvet sem beszélnek... most több ilyen is különböző épitési vállalkozónál dolgozik.


Hajrá, hajrá, nehogy maradjon egy db épelméjü ember is abban az országban.

2023. jan. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
61%

Magyar gyermekvédelmi rendszer:


[link]

2023. jan. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
93%
nem házasodhatnak, nem fogadhatnak örökbe
2023. jan. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!