Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez a Jászberényi győzelem...

Ez a Jászberényi győzelem szép eredmény volt. Érdekes kérdés hogy ha dk nincs ott máris győzelem lett. Viszont ettől ugye nem száll el az ellenzék mint 19 után?

Figyelt kérdés

2023. jan. 16. 06:06
 1/8 hypno ***** válasza:
90%

Ez egy helyi időközi választás volt. Pont annyi is a jelentősége mint a többi hasonlónak.


Én nem vagyok jászberényi, vagyis közvetlenül nem érzékelem mi folyik a városban, de ami hírekben it ott megjelent, annak alapján azt mondanám, hogy szerintem azt a cirkuszt értékelték a szavazók, amit a fidesz meg a DK összehozott.

2023. jan. 16. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
Messze van még 2026, ebből az ellenzéki győzelemből semmilyen következtetést nem lehet levonni.
2023. jan. 16. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
30%
Jászberény mindig kommunista város volt, ezt még nem érdemes túlgondolni.
2023. jan. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3as de áprilisban a fidesz nyert ott az ogyn
2023. jan. 16. 08:04
 5/8 anonim ***** válasza:
52%

Jászberényi győzelem csak védés volt.

Ugyanaz a polgármester, aki eddig.


A helyi önkormányzati választás és az egyéni képviselős választás eredménye gyakran áll szembe egymással.

2023. jan. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 hypno ***** válasza:
81%

#5


Mondjuk ebben az esetben az az izgalmas, hogy a fidesz egyetlen képviselői helyet sem szerzett a tízből.

2023. jan. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
70%
#3 ha komcsi város lenne, akkor toronymagasan nyert volna a fidesz
2023. jan. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Semmi jelentősége nincs.
2023. jan. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!