Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez a megoldás ?

Ez a megoldás ?

Figyelt kérdés

Jászberényben a DK nem volt jelen, így a Polgi címet védett és a múltkori 6 körzetben lévő fideszfan aki nyert sikerült legyőzni így 10/10 múltkor ők nyertek 6/10.-ben


Ideje lenne a DKnak kivonulni a politikából?


2023. jan. 16. 16:52
A kérdező szavazást indított:
Fideszes vagyok: Neeee, még véletlenül se, ő miattuk tudunk nyerni
Igen
Egyéb, leírom
8 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
Csak én nem értem? :/
2023. jan. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 konteós ***** válasza:
25%
Gyurcsány azért van hogy az ellenzék veszítsen
2023. jan. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

2019.-ben Jászberényben a 10 EVKból 6.-ban fidesz fan nyert


Tegnap 10.-ből 0. És ezek kb 50-66%.-al le lettek győzve, úgy hogy Lóránt mozgalma és a Momentumosok voltak a jelöltek…tehát a szocik nem delegáltak.

2023. jan. 16. 17:01
 4/13 hypno ***** válasza:

Kérdező!


Egy 20 %-ra mért párt, aminek nem csak a szimpatizánsai vannak elég sokan, hanem tagsága is, és létező valódi szervezete van szerte az országban, miért vonulna ki a politikából?

Mert egy csomó más embernek - pl neked - nem tetszenek? Ez nem így működik.

2023. jan. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

17:10


Nekem nincs velük bajom, de amíg a DK van a Fidesz is. 1000 DK ciklus mint 1 nap Fidesz

2023. jan. 16. 17:16
 6/13 DK-s ***** válasza:
A DK Jászberényben sohasem volt különösebben aktív, eleve nem is indítottunk senkit, tehát miről is beszélsz pontosan?
2023. jan. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

“ A DK Jászberényben sohasem volt különösebben aktív, eleve nem is indítottunk senkit, tehát miről is beszélsz pontosan?”


A Fidesz minden 4 évben előhúzza me a “Gyucsány” ez a gombáknak elég hogy a Fideszre szavazzanak, őt nem érdekli az államadóság, a cukor/liszthiány a 2-3x infláció ez sajnos sok billegőt is vagy a narancsra kényszerül szavazni vagy el se megy…


Sajnos a DK nem fog

2023. jan. 16. 17:29
 8/13 hypno ***** válasza:

#7


És attól, ha a DK-t beszántanák, Gyurcsány meg visszavonulna, mi változna?

A fidesz nyomná tovább, hogy Gyurcsány a háttérből irányít és gombák és a billegők a rengeteg eszükkel el is hinnék.


Emlékezz rá, hogy Hollik hogy nyomta, hogy MZP nem nyerhet előválasztást, mert ő nem gyurcsány embere. Amikor megnyerte, kb 3 napon belül átállították a mini feri videót és a gombák és billegők azonnal el is hitték.

2023. jan. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

17:37


Láttam…Hollik se a legélesebb 😹


Ez volt a top… Ez Freud volt Pista részéről?

[link]

2023. jan. 16. 17:48
 10/13 anonim ***** válasza:
Annyi változna, hogy egy ellenségképpel kevesebb lenne, és igen sok szavazót elvenne a Fidesz táborból, illetve az otthon maradók is tudnának azonosulni esetleg valakivel az ellenzékből. A Dk szavazók vagy otthon maradnának, vagy mivel általában értelmesek, de nem Fidesz szavazók elmennének olyanra szavazni amit a pártjuk szeretett volna megtenni. Az a baj, hogy Gyurcsány neve összeforrt az őszödi beszéddel, illetve azzal amit a Fidesz propaganda terjeszt. Nagyon sok minden változna ha lelépne a politikai színtérről, és szerintem nem is lenne 2026-ban kétharmad. Persze ha idejében teszi.
2023. jan. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!