Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A technikai fejlődés miatt...

A technikai fejlődés miatt negatívabb lett az emberek egymáshoz való viszonya, pl. a 70-es, 80-as évekhez képest?

Figyelt kérdés

2023. jan. 17. 19:20
 1/9 DK-s ***** válasza:
74%
Most hogy jött ki ez az igen érdekes ok-okozati összefüggés?
2023. jan. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Én pl. a Facebookon találtam rá jónéhány óvodai(!) csoporttársamra. Egyikükkel azóta is összejárunk.
2023. jan. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez nem feltétlenül a technikai fejlődés miatt van, de sajnos így lett.
2023. jan. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem negatívabb lett a viszony, csak csökkent a személyes kontakt. Régen ha akartam valakitől valamit el kellett menjek hozzá, aztán vagy otthon volt vagy nem, most meg csomó módon elérhetem.
2023. jan. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lett negatívabb. Csak az antiszoc kötekedő kárörömködők hangosabbak lettek a közösségi médián.
2023. jan. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
3-as, 4-es, 5-ös, egyetértek.
2023. jan. 17. 20:10
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja igen, meg ugye az egyik legnagyobb különbség, hogy nem volt anonimitás! Hogy ez jó-e vagy rossz azt most nem tudnám megmondani, az igazság valahol félúton lehet.
2023. jan. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem lett negatívabb, csak több hülyéről tudsz. Eddig csak a közvetlen környezete hallotta, szenvedte valakinek a gyűlölködő, romboló magatartását, gondolatait, most pedig mindenki, aki rákeres. De ne hidd azt, hogy korábban kedvesebbek vagy normálisabbak voltak az emberek; szokatlan öltözködésért a 80-as években simán megvertek az utcán.
2023. jan. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A csőcselék mindig is létezett, nem ezen múlik.
2023. jan. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!