Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az,hogy Tamás...

Miért van az,hogy Tamás Gáspár Miklós halálán élvezkedik a jobboldali kommentelő,miközben a fidesz elitjei teljesen korrekt és tiszteletteljes módon emlékezett meg róla?

Figyelt kérdés
A másik dolog hogy én Andy Vajna esetén sem értettem ezt. Lehet hogy baloldaliként nem értettem vele egyet,a csaja meg nem kicsit bicskanyitogató,de az az életmű amit letett az asztalra, egy minimális tiszteletet legalább érdemel,ahogy TGM esetén is

2023. jan. 18. 07:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
43%

Nem linkelem be, mert nem akarok reklámot csinálni, de van olyan KarcFM-es műsorvezető, aki épp azt ecseteli, hogy:

Ha a libsi-DK-ateista tengely jó kereszténynek is utál minket, akkor nyugodtan lehetünk rosszak is. Le fog peregni rólunk az ótvar erkölcsi kioktatásuk a kereszténységről és a konzervatívságról! Kapjátok be!


ezek után, azt hiszem nincs miről beszélni többet.

2023. jan. 18. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De ez nem vallási kérdés és ők sose voltak jó keresztények
2023. jan. 18. 07:24
 3/11 anonim ***** válasza:
76%

Úgy látszik, hogy náluk még a nemvallási kérdés is vallási kérdés..


de adom, amit mondasz, csak sajnos ők nem.

2023. jan. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
Egyáltalán nem tudom értékelni azt az "életművet" amit TGM tett le az asztalra, téves meggyőződéséből totálisan félreértette a világot, de mivel feltehetően nem pénzért cserébe "értette félre", ezért erőfeszítései és maga az ember tisztelendő még akkor is, ha nem ért vele valaki egyet. Amúgy meg igazi keresztény nem létezik az országban (nyomokban legfeljebb), nagyon kevesen tudják egyáltalán, hogy mi az igazi kereszténység...
2023. jan. 18. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Azért, mert a politikusoknak van egyfajta erkölcsi szabályozásuk.

Olyan, minthogy nem rövidnadrágba mennek be a parlamentbe.


Nem gyalázhatnak nemrég meghalt embert, akkor sem, ha ellentétes oldalon állt.

2023. jan. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De 5ös még a trollok is mint mondjuk a Trombitás Kristóf és egyéb megafonos arcok,még bennük is volt annyi,hogy tisztelettel búcsúzzanak
2023. jan. 18. 08:29
 7/11 DK-s ***** válasza:
40%

Azt azért kikérem TGM nevében, hogy párhuzamot merészelj vonni közte, és Vajna között, AKÁRMILYEN szempontból!


Itt kis-hazánkban qrvára kevés fogalma van a többségnek arról, hogy mi volt Vajna múltja az USA-ban. Ügyeinek súlyát a filmtörténet két leghosszabb auditja és adócsalási vizsgálata jellemezte!


Adócsalások és adófizetési elkerülések sorozata, amiknek a végén minden esetben csak azért úszta meg a börtönt, mert kifizette a hátralékokat. Offshore hálózatok tucatjait működtette egy időben. Még az IRS, az USA NAV-megfelelője sem volt képes "kibogozni" a hálózatok összefüggéseit, ezért ezt a vonalat megúszta!


Amikor már minden amerikai hatóságnál betelt a pohár, és kitelt a becsülete, visszajött, hogy itt próbálkozzon. Leforgatták Pesten az Evita-t, ugye milyen hazafias cselekedet volt?


Csak azt felejtették el annak idején megemlíteni hogy utána ehhez többmillió dolláros adócsalás is kapcsolódott az USA-ban


Aztán hozzácsapódott idővel az épp regnáló hatalomhoz, és a segítségükkel kiépítette a saját "birodalmát".


Egy köztörvényes bűnöző volt, aki minden esetben épp hogy csak megúszta!

2023. jan. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nézd én semmilyen szinten nem tudtam azonosulni TGM el. Mondhatnám utáltam, mert sokszor írt baromságot, hazugságokat.

Komolyan, sok írását olvastam, emlékszem rá rendszerváltás idejétől kezdve, de egészen egyszerűen úgy éreztem sokszor, hogy pontosan ellentétes a világnézetünk.

Ugyanakkor részvétem a családnak, nagyon sajnálom, hogy elhunyt.

Az ideológiai részén azonban semmi sem tud változtatni.

2023. jan. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
40%

Én sem tudok TGM-mel semennyire azonosulni. A legszánalmasabb az volt benne, hogy amikor haldoklott , egy hónapja is még bement az ATV-be és ezredjére is elmnondta, micsoda fasiszta diktatúra van itt.


Sajnos a marxista, posztmarxista eszmék hiveivel nem lehet szót érteni, szektásak.


TGM-et is szektásnak tartom.

2023. jan. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
28%
Mert a jobboldali kommentelők tényleg jobboldaliak, tényleg utálják a komcsikat. A fideszes elitnek azonban nincsenek elvei, nem jobboldali, nincs baja azzal valójában, ha valaki kommunista, lop vagy gyilkol, anno még Hornról is megemlékeztek. TGM pedig zsidó volt, ahogy sok fideszes, és anno együtt játszottak szabadságharcosat a kommunizmus végén.
2023. jan. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!