Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kormányváltó hangulat van...

Kormányváltó hangulat van jelenleg?

Figyelt kérdés

2023. jan. 19. 20:31
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
45 szavazat
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
90%
A régi trabiban igen.
2023. jan. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
65%
Én nem úgy tapasztalom. sokan panaszkodnak a drágulásokért, de úgy igazából mégis a Fideszt szeretik. Romáknál, félromáknál meg ugye származási alapon csak a fidesz jöhet szóba.
2023. jan. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
83%
Ja még az aviában is!
2023. jan. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted?

[link]

2023. jan. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
71%
Nincsen. Ősszel volt, akkor minden fideszes ismerősöm számára tudatosult, hogy jól át lettek verve. Azóta csönd van, mindkét oldalon. Nem érzem, hogy most aktuális lenne. Sok ismerősöm elkezdett szakmát tanulni, hogy egy piacképes mesterség birtokában kimennek majd Németországba, addig meg kihúzzák valahogy.
2023. jan. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
34%
#2: Mekkora idiot vagy te... Amikor az olaszliszkai lincselés után Bayer Zsolt megírta az elhíresült (romaellenesnek vélt) cikkét a Magyar Hírlapban, Gyurcsány és bandája "Én is cigány vagyok" feliratú cetlikkel a nyakukban tüntettek a Fidesz-székház előtt. Aztán a gyöngyöspatai romák kártérítésével kapcsolatban is teleordibálta az ellenzék a médiát, hogy a rasszista kormány szándékosan nem akar nekik fizetni. Most akkor hogy is van ez? A Fidesz üldözi a romákat, akik cserébe mégis rájuk szavaznak? :DDD
2023. jan. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
80%

#6 Ejnye, ejnye!

Már megint következetességet, logikát várnál el egy ballibtől?

:)

2023. jan. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
15%
6-os Édesbogaram! Hány éve is volt már az? Azóta történt már egy két dolog. Kis felcsúti napraforgónk is taktikát váltott. Például a cig*nyság a fidesz támogatóainak a keménymagja lett. Ugye, ezzel nem mondtam neked újat?
2023. jan. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
13%
6-os és 7-es Te ugyanaz a válaszoló vagy! Nem elég, hogy a fideszesek sajtreszelővel akarnak rejszolni, hanem még skizofrének is?
2023. jan. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
3%
Na megyek, mert jön a mi kis falunk! Jó éjt, kis sajtreszelő gombák! :DDD
2023. jan. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!