Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A pedagógusok miért nem...

A pedagógusok miért nem állnak le a tüntetésekkel, hiszen megkapták a ~30% emelésük?

Figyelt kérdés
A pedagógus fizetések 2023. január 1-től jelentősen emelkednek : 207 ezerről már a nettója kedvezmények nélkül 260 180 forint. Ez ~30% NETTÓ EMELÉS. Nem is értem a kormány miért 10%-ot mond amikor ez jóval kecsegtetőbb? [link]
2023. jan. 20. 12:09
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
95%

A tanárok túl vannak pörgetve, ezért a fizetésért. Nagyon kihasználja őket a rezsim, mert kevés a tanár, többen is elhagyták a hivatásukat.

A politikusok meg vakarózgatnak a tanároknál ötszörös fizetésért. S, ha kevés, csak megszavaznak maguknak még + 800 ezret.

2023. jan. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%

Mert a kormány semmi hasonlót nem adott amiért a pedagógusok tüntetnek. Ezért tüntetnek tovább.


Ha szerinted hülyeség az, hogy az tanítson aki ért hozzá, az a te dolgod. De egy jól működő országban ennek alapnak kell legyen. Márpedig ha hozzá nem értők mondják meg hogy kell tanítani, akkor az kaka.


Aki meg itt több diplomával azt hangoztatja, hogy diplomával meg kell elégedni a 250 rugóval annak önértékelési probémái vannak:D Egy szaros bölcsész Bsc-vel a kezdőfizetésem 0 tapasztalattal nettó 320 volt 5 éve. Minek csinál diplomát az, aki aztán nem akarja kihasználni a lehetőségeit?

2023. jan. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:

20 "AZ én nettó nincs 200, és diplomás, sőt több diplomás vagyok. Egészen tavalyig bruttó 260-at, azaz nettó 172-t kaptam (2 diplomával) most ez lett kemény 190 idéntől, de így sincs meg még a 200 sem nettóban."


Részvétem. Megkérdezhetem milyen végzettséged van? Esetleg portásként dolgozol vagy mekibe?

2023. jan. 20. 16:06
 24/30 A kérdező kommentje:

21 "A tanárok túl vannak pörgetve, ezért a fizetésért. Nagyon kihasználja őket a rezsim,"


A három hónap nyári szünettel + 3 hét téli szünet + őszi meg tavasz szünettel + szabad hétvégével ? Erre gondolsz?

2023. jan. 20. 16:07
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

24, köszönjük szépen. Tedd még hozzá, hogy "részmunkaidős állás" és akkor hozod a szokásos troll gyökeret.

Ha majd tényleg kérdekel a téma térj vissza, de addig ha lehet csinálj valami mást. Mondjuk gyúrj agyra. Rád fér.

2023. jan. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
#24 Az azért remélem megvan, hogy ami a gyerekeknek szünet, az attól még a tanároknak nem az. És a tanárok nem csak tanítanak, hanem egy rakás adminisztrációs feladatuk is van, ráadásul az óráikra elő is kell készülni, a számonkéréseket ki kell javítani, és így tovább.
2023. jan. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim válasza:

"Minek csinál diplomát az, aki aztán nem akarja kihasználni a lehetőségeit?"


És mi van azzal aki diplomaszerzés UTÁN jön rá hogy nincsenek lehetsőégei? Hm?

2023. jan. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Csinal egy olyan diplomat amivel van.
2023. jan. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Nagyon remelem hogy megjön az eszük és felmondanak, egyedül ezzel lehetne valós eredményeket elérni, persze a szülők/gyerekek beszopjak, de nincs más út.
2023. febr. 6. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Hazudsz, bitang kérdező! Anyád erre nevelt?
2023. febr. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!