Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki a felelős a megélhetési...

Ki a felelős a megélhetési válságért ami most Magyarországot súlytja?

Figyelt kérdés
Nem hinném, hogy a magyar kormány. Szemben a baloldallal akik fillérekért eladták magukat, a kormány a magyar emberek érdekeit képviseli, nem idegen emberekét.

2023. jan. 21. 07:36
A kérdező szavazást indított:
Az amerika és ukrajna által kiprovokált háború
A gyurcsány-korszak elhibázott politikája
A brüsszel és a baloldal által erőltetett szankciós politika
A Soros-hálózat és Soros féle NGO-k a mesterséges forintrontással, és a magyar árak felverésével
18 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%

Troll kérdésedre mit lehet válaszolni?


Fidesz a hibás

2023. jan. 21. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
25%
Az Eu.
2023. jan. 21. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
57%
Mindkét válaszolónak igaza van. Az unió és legnagyobb talpnyalója a fidesz közösen idézték elő a jelen állapotot.
2023. jan. 21. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
75%

Bár ne irta volna alá ezeket az elhibázott brüsszeli szankciókat Orbán, igy most lehetne nem őt hibáztatni, de mivel alapból az eu és az elhibázott brüsszeli szankciók a hibásak, igy az országra nézve csak azt tudom felelősnek tartani, aki aláirta ezeket az elhibázott brüsszeli szankciókat....



nettó hazaárulás, amit Orbán művel

2023. jan. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
96%
3as, ha az únió annyira hibás lenne, akkor Európa már lángokban állna és mindenhol emberek milliói lennének az utcákon. A legtöbb országban utcára vonulnak már azért is, ha egy politikusuk rossz irányba szellenti el magát, de ez nincs igy, igy azt feltételezem, hogy máshol, azért nincs ekkora gáz, mint otthon... főleg, hogy én is itt élek és pontosan tudom, mennyivel jobb kint jelenleg is, mint otthon.
2023. jan. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%

Kicsit kihúznátok a fejeteket a propagandából, és szét néznétek a környező országokban, akár személyesen láthatnátok, hogy köszönik nagyon jól megvannak.


Világ szinten is élvonalban vagyunk az élelmiszerdrágulásban.... egyedül az EU-s országok közül....


Kérdezem én ez kinek a hibája? Erre még egy fideszes se válaszolt....

2023. jan. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
89%

A fidesz sorozatos rossz döntései, kapkodó gazdaságpolitikája, hatalom és pénzéhsége a legfőbb ok.

Kis mértékben az elmúlt évek covid járványa, az ukrán háború, és Európa helyzete.

2023. jan. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
25%

"Kérdezem én ez kinek a hibája?"


Az EU és a fidesz közös hibája. Van ami a szankciók miatt drágul, van ami a kormányzati lopás és van ami mindkettő miatt brutálisan.

2023. jan. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
5%
1, 3 és 4.
2023. jan. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
5%
Közre játszott a kormány elhibázott gazdaságpolitikája, és a háború okozta infláció is.
2023. jan. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!