Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fel vagytok készülve a fogyasz...

Fel vagytok készülve a fogyasztói civilizáció hanyatlására?

Figyelt kérdés

#igény #szükség #túlfogyasztás #energiaszakadék #Munkaerőállatok csordája #Foszforválság
2023. jan. 22. 12:42
 1/7 A kérdező kommentje:
Proliprojekt
2023. jan. 22. 12:42
 2/7 anonim ***** válasza:
44%

Mit érdekel engem?:D de most komolyan, minek stresszeljek rajta, nem lesz jobb. Ha megtörténik akkor ez van. De diplomás körökben mozgok (nem bölcsészek) és csak itt gyakorin találkoztam ezzel a foszforos aggódással. Persze utána néztem, de nem gondolnám, hogy az én életemben ez érintene engem, vagy max a vége fele ami nem fog érdekelni.


Tehát minek foglalkozzak ilyenekkel? Tudok bármit tenni ellene? Ha összeomlana a társadalmunk, akkor amúgy sincs nagyon miért élni, meg nem hiszem, hogy a feleségemmel sokáig húznánk, mert krónikus betegek vagyunk, tehát teljesen lesz*rom ezt az egészet.

2023. jan. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Technikai értelemben nem vagyok felkészülve, mert nincs bunkerem meg ilyesmi. Lelki értelemben fel vagyok. Aki nincs, az homokba dugja a fejét, mivel eléggé egyértelmű, hogy ennek a fogyasztói világnak vége van. Mármint most vagyunk a vége elején.

Egyre több ember van egyre kevesebb területre, vízre, élelemre, energiára, stb. Nem kell hozzá diploma, hogy ez így nem tartható. Elfogynak a nyersanyagok, ami lesz, az átlag ember számára megfizethetetlen kategória lesz. Szerencsére mákom volt, mert még normális világba születtem, azaz idősebb vagyok. :) De a mostani fiatalokat, gyerekeket nagyon sajnálom.

2023. jan. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha össze fog omlani nem tudok mit tenni ellene,én csak a kisbabákat sajnálom nagyon erre a világra.
2023. jan. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, fel vagyok készülve, minden értelemben.

Szellemileg is, életmódban is, technikai értelemben is.

2023. jan. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
47%
Nem, mert mindig lesz túltermelés, és mindig lesz fogyasztás. Mert akinek almafa ültetvénye van és terem neki pl 1000 kg almát, de ő csak ebből 10 kg fog tudni elfogyasztani, a többit valószínűleg értékesíteni fogja. Előb a túltermelést kellene megszüntetni, hogy ne legyen túl kínálat, de ha nem lesz túl termelés nem lesz munka, ha nem lesz munka nem lesz bér, ha nem lsez bér nem lesz túl fogyasztás, csak dühöngő tömeg.
2023. jan. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán érdekel, eddig is napról-napra éltem.
2023. jan. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!