Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha minket támadna meg egy...

Ha minket támadna meg egy másik ország akkor vajon küldene nekünk Ukrajna 75 milliárdos segélyt?

Figyelt kérdés

2023. jan. 23. 23:28
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
76%

Mert akkor a Németországi zsidók nem léteztek a logikáddal élve, hiszen ők csak zsidó vallású németek voltak.

Kurdok sem léteznek meg romák sem. Magyarországon felesleges a roma önkormányzat, ja, meg svábok sem léteznek. USA-ban nem léteznek latinok, be kell tiltani a spanyolt.

2023. febr. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 anonim ***** válasza:
76%

Annyit mondtam hogy ukrán állampolgárok, nem értem még mindig hogy ebből hogy hoztad ki hogy nem léteznek.

A németországi zsidók nem német állampolgárok voltak? De. Attól még nem szívta fel őket a föld, vagy nem értem mire akarsz célozni.

A kárpátaljai magyarok ugyanúgy ukrán állampolgárok ukrajna területén, mint a romák magyarországon magyar állampolgárok. Ugyanazok a szabályok vonatkoznak rájuk mint mindenki másra. Ha éppen sorozzák őket, akkor az.

Szavakat és főleg komplett mondatokat amiket nem mondtam ne adj a számba, köszi.

2023. febr. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 anonim ***** válasza:
100%

"A kárpátaljai magyarok ugyanúgy ukrán állampolgárok ukrajna területén, mint a romák magyarországon magyar állampolgárok. Ugyanazok a szabályok vonatkoznak rájuk mint mindenki másra. Ha éppen sorozzák őket, akkor az."


Ez tény, és teljesen igaz. De valahol tragikus, hogy magyarként két szláv háborújában kell vérüket adni, miközben az az oldal, ahol harcolniuk kell el vette a földjüket és vegzálja őket, ahol csak tudja. Ez kb az a kategória, mikor török janicsárok lettek a magyar fiúk.

2023. febr. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 A kérdező kommentje:
Ha egy kárpátaljai magyar olvasná ezt a kérdést, üzenem neki, hogy én itt vagyok Svájcban és ha kell tudok segíteni kijutni ide. Mert azért nekem is érdekem, hogy mi magyarok összetartsunk, mintsem moslék népségek aljadék mocskos háborújában bármely magyar is életét veszítse. Inkább megpróbálok segíteni kijutni valakinek, mintsem bárki is a vérét adná ezekért a magyargyűlölő söpredékekért.
2023. febr. 7. 22:28
 55/58 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező nagyon rendes vagy, de az a baj nincs nyelvtudásom és 59 vagyok. Kérdeztem több Svájci céget, 45 fölötti embert nem akarnak alkalmazni, nyelvtudás nem gond, mert tudnának olyan munkát, ahova nem kell, de a korhatár...

Szóval amíg nem találok, megsem próbálok eljönni. Az maga is nehéz dolog.

2023. febr. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 A kérdező kommentje:

#55


Ez sajnos igaz. Nyelvtudás nélkül valóban nehéz Svájcban munkát találni. Viszont ha tudsz oroszul, ismerek itt pár moldávot, gipszesként dolgoznak. Nem kell agysebésznek lenni a melóhoz, de nettóban majdnen három és félezer megvan a bér. Mivel moldávok, nagyrészt tudnak oroszul.


Bár ha te 59 éves vagy, akkor remélhetőleg már nem fognak besorozni. Bár ezekből kinézem, hogy behívót azért küldenek, szerintem még a temetőbe a halottaknak is. De remélem ilyen korban már nem erőltetik a hülyeségeiket.

Vagy te hogy élted meg?

2023. febr. 8. 12:37
 57/58 anonim ***** válasza:
100%
60-ig nincs válogatás, igazából simán vihetnek.
2023. febr. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 A kérdező kommentje:

#57


Az durva. Szerinted kb hány magyar lehet, akiket ezek a férgek elhurcoltak a háborúba?

2023. febr. 8. 17:51
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!