Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez most, hogy el lett törölve...

Ez most, hogy el lett törölve a minimum részvétel, nem azért volt mert a fidesz a jövőhéttől elkezdi a feketelevest bemutatni. És nem szeretnék, hogy egyes területeken ahol nem lett meg a min. Százalék és ők nyertek nehogy véletlen vesszenek?

Figyelt kérdés
Nálunk pl csak 40% a részvétel.
2010. okt. 3. 22:52
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
Önkormányzatin nincs ilyen, ott ha 1 ember megy el, akkor az az egy választ. Ez amiről te beszélsz az nem az önkormányzati. És nem, nem lesz feketeleves és megint csak nem tudom honnan veszed.
2010. okt. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
Onnan veszi, hogy a fideszről van szó. Én nagyon meglepődnék, ha nem lenne fekete leves.
2010. okt. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

" Az első fordulóban az érvényességhez legalább 40 százalékos részvétel volt szükséges, míg a második körben 25 százalék. "

[link]

2010. okt. 3. 23:04
 4/10 anonim ***** válasza:
59%

Mocsokdzsin! Én sem értem minek fantáziálsz itt/ fested az ördögöt a falra/ honnan ez az üldözési mániád.

A gondolatmeneted kiindulópontaja eleve tévedés: "el lett törölve a minimum részvétel". Az önkormányzatin sosem volt ilyen. Nyugodj meg és ne gyárts összeesküvésemléleteket. 2014-ig majd lesz még ideje megmutatnia a kormánynak mire készül, ne szaladj elébe. Hogy egy klasszikust idézzek: "hagyjunk esélyt az életnek is".

2010. okt. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%

Budapesten kevesebb, mint 25%-os volt a részvétel, szóval erről ennyit. :-) Pedig megnéztem volna, mit csinálnak, ha második kört kell szervezni.

Amúgy 1 dolognak mégis örülök, hogy a közgyűlésben nem lett meg a 2/3-uk.

2010. okt. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%

Az általad citált cikből való a részlet:

"Az 1994-es voksolásra ismét módosították az önkormányzati választási törvényt. Eltörölték a részvételi küszöböt,..."

2010. okt. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
41%
Mennyire jó esze van ennek az Orbánnak: 1994-ben egy 8 százalékos pártot vezetve a kormánynak mégcsak a közelébe se kerülve elérte a törvénymódosítást, mert látta, hogy 2010-be ez még jól jöhet neki a "feketeleves bemutatásánál". Már bocs, de te totál paranoid vagy.
2010. okt. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
57%
Igazatok van. Mennyivel egyszerűbb lepontozni valakit, mint elgondolkodni azon, hogy nincs igazunk. Biztosan nyomasztó érzés lehet.
2010. okt. 4. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
57%
Most őszintén: nem mindegy, hogy most vagy két hét múlva kezdené el azt az állítólagos fekete levest főzni? Már ha egyáltalán lesz... Tényleg: mit csináltok, ha nem lesz "feketeleves"?
2010. okt. 4. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
07:11 - Akkor röhögök a savanyú fejeiken, hogy azokat a milliókat, amit zsebre vágnának, másra kell költeniük. :-D
2010. okt. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!