Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok a migránsokról?

Mit gondoltok a migránsokról?

Figyelt kérdés
2023. jan. 30. 15:39
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
49%
Hol vannak? Egy kezemen meg tudom számolni mennyit láttam az elmúlt pár évben.
2023. jan. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Én és a barinőjim nagyon unjuk a magyar férfiakat,vagy pocakos igénytelenségek vagy puhapcsüek, alig találni igazi férfit Magyarországon, ezért én szeretném ha beengednék őket,köztük rengeteg jó pasi van
2023. jan. 30. 15:40
 3/25 anonim ***** válasza:
45%

Mondjuk tényleg jobban néznek ki, mint a magyar pasik.

A magyarok közül is általában azok a szebbek, akiknek voltak török őseik.

2023. jan. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
49%
Van benne igazság, én nemrég három orvos migránssal találkoztam, igazán emberségesen gyógyítottak. Na és láttam, hogy harcolnak is értük a magyar nők. Mondhatni, a nők udvaroltak a pasiknak.
2023. jan. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
70%
Engem sürgősségin egy indiai vagy hasonló doki látott el. Nagyon körültekintő volt.
2023. jan. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
36%
Kívánok nektek húsz kiéhezett migri palit, jó szórakozást:DD
2023. jan. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
49%

Egyre többen vannak budapesten, főleg kínaiak, szovjetek, ukránok, meg feketék valahonnan.


#2 de akkor ne legyen sírás, amikor a keménypöcsűek eladnak "takaríttani", helyretesznek ha feleselsz, stb :)

Bár manapság a legtöbb sérült nő tényleg arra vágyik hogy fojtogassák közben, öklözzék, és nyalják a fosóját, és ezt viszonozzák is 🤮

2023. jan. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
32%
Az iszlám életveszélyes az európai puhapöcsűekre nézve.
2023. jan. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
89%

Egyszer definiálni kéne, hogy mit értünk pontosan a "migráns" szó alatt.

Amúgy aki legálisan jön, dolgozik és elfogadja az ország kulturális normáit, azokkal semmi bajom nincs, akik viszont illegálisan jönnek és nem tudnak beilleszkedni, azokat nem látom szívesen.

2023. jan. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
29%

6

Legalább ők tudják használni a micsodájukat, nem úgy mint az átlag számítógépjáték-függő incel.

2023. jan. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!