Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Konzervatívok! Inkább az...

Konzervatívok! Inkább az európai progresszív értékek vagy a muszlim értékek mellett álltok?

Figyelt kérdés

Európai értékek: Abortusz (feltétel nélkül, akár 8 hónaposan is), homoszexuális házasság, genderizmus, nonbináris transzfluidizmus, multikulti, katonai beavatkozás más országokba, BLM mozgalom, gyerekvállalás szégyennek beállítása, szingliség támogatása, minél több szexuális partner (de csak nők esetén, fehér férfiak esetében a homoszexualitás a támogatandó) illetve feltétel nélküli materializmus.

Szegények lenézése a gazdagok által Szabó Péterre hivatkozva és mondani nekik, hogy "lám, tetszett volna kihasználni a szabadpiacot és vállalkozást alapítanod te lúzer!"


Muszlim értékek: Abortusz kizárólag életveszély vagy megerőszakolás esetében, LMBTQ lobbi betiltása, homoszexuális házasság el sem képzelhető, genderlobbinak mégcsak nyoma sincs (lásd pl a qatari vb-t), családalapítás és nagycsalád támogatása, szellemi értékek előre helyezése, katonai háború vagyis 'dzsihád' elsősorban védekezés esetében (lásd pl Afganisztánt, ahol a liberális agresszor megszálló USA ellen küzdött a nép hősiesen).

Szegények kötelező támogatása gazdagok által.



2023. febr. 2. 04:10
A kérdező szavazást indított:
Konzervatív vagyok. Inkább az európai értékek! 🇪🇺🏳️‍🌈
Konzervatív vagyok. Inkább a muszlim értékek! 🕋☪️
Liberális vagyok. Inkább az európai értékek! 🇪🇺🏳️‍🌈
Liberális vagyok. Inkább a muszlim értékek! 🕋☪️
Nem vagyok se liberális se konzervatív. Inkább az európai értékek! 🇪🇺🏳️‍🌈
Nem vagyok se liberális se konzervatív. Inkább a muszlim értékek! 🕋☪️
15 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Hoppá egy újabb (viccesnek szánt?) hazug állításoktól hemzsegő kérdés.
2023. febr. 2. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha nem a provokációt keresitek a kérdés mögött, akkor érdekes a felvetés.
2023. febr. 2. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
30%

Muszlim vagyok, ezért számomra teljesen természetes hogy az Iszlám értékei mellé állok !


Ugyanakkor az Iszlám egy vallás, és NEM politikai mozgalom, sajnos ezt a dolgot sokan összemossák.

2023. febr. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%

Európai értékek: Leírhatod az agymenésed.


Muszlim értékek: Csecsen verőlegények kényszerítenek élő online adásban, hogy egy sörösüveget dugjál fel a seggedbe, miközben bocsánatot kérsz azért hogy kritizáltad a rendszert egy youtube videódban.

2023. febr. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
29%

#4: A keresztények pedig kirabolták/gyarmatosították a fél világot, és 2 világháborút zúdítottak a világra.


Mégsem mondja senki hogy ezek a keresztény értékek miatt történtek.

2023. febr. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
De van ami mondja. Engem a kereszténység sem hat meg jobban az iszlámnál, szóval ez nem jött be.
2023. febr. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
33%

Abdullah küldöm neked és az iszlám értékeket meghonosítani kívánóknak ezt a dalt:


[link]


Csak, hogy tudjad énekelni a dalszöveget közben:


“Határainkon gyülekezik a legújabb kori vész:

Birkapásztor, ízisz-harcos, embercsempész.

Önkéntesek zabát visznek a sok kcsgnek,

A magyar hajléktalanok meg éhen dögölnek.


Mindenfelől özönlenek a fsszpó gcik.

Takarók és kaja helyett lángszórót nekik!

Miénk ez az ország, miénk itt a tér;

Dögöljön meg minden kecskebszó, aki csak él!


Messze ide Berlin, messze ide London,

A birkapásztoroknak éppen ezért mondom,

Hogy: közel van a Bakony és itt van a Mecsek.

Véssétek az agyatokba hogy nem épül itt mecset!


Nem kell ide minaret, nem kell ide dzsámi,

Tűnés haza a 3,14csába piláfot zabálni!

Visszafelé is vezet egy út a szögesdrótok részén;

Bssztok meg a halottat az anyátok temetésén!”

2023. febr. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
60%
A keresztények számára teljesen rendben van a liberális értékrend, LMBTQ genderizmus stb. Már a pápa is támogatja a homoszexualitás. Egy kereszténynek nem kell az erkölcsös, társadalmi egyenlőséget előíró iszlám.
2023. febr. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én vmi hibridet támogatnék, a muszlim értékek olyan formátumban, hogy van rendesen vallási diverzitás, tehát én keresztényként tudom gyakorolni a vallásomat, ahogyan pl. egy muszlim v egy ateista sincsen korlátozva abban,hogy miben szeretne v miben tud hinni, illetve a nagycsaládok, házasság témakörét kiterjeszteném homoszexuális párokra, az olyan kérdést mitn a transzneműség meg szigorú orvosi ellenőrzések mentén oldanám meg.
2023. márc. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!