Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikorra kell összegyűjteni az...

Mikorra kell összegyűjteni az aláírásokat a debreceni és nyíregyházi akkumulátor gyárak ügyében?

Figyelt kérdés
Lehet tudni hogy eddig mennyit sikerült és jelenleg hol tart az ügy?

2023. febr. 3. 20:05
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
6%

Tudom, hogy rossz a magyar közoktatás, de azért elképesztő látni, hogy anyanyelvünkön feltett kérdésre nagyjából egy ember képes releváns választ adni. Nem tudom mi lehet a probléma, nem értitek az egymás után elhelyezett értelmes szavakat vagy szimplán ha valami hosszabb, mint három szó? Na mindegy, hagyjuk is, szomorú ezt látni.

Kérdező, nem tudom mikorra kell, viszont van facebook-on egy csoport (Volt egyszer egy Debrecen), javaslom, hogy csatlakozz és ott naprakész infókat találsz! Illetve, ma délután 14 órától tüntetés lesz a Kossuth téren Debrecenben, ha gondolod és időd engedi, akkor csatlakozz! Fontos, hogy sárga mellényt mindenképp vigyél magaddal, de a csopiban erről is találsz részleteket!

2023. febr. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Köszi a tájékoztatást. Én nem vagyok helyi, csak érdekelt hogy hogy halad az ügy :)
2023. febr. 4. 11:12
 13/21 anonim ***** válasza:
62%

11 -most találtam, szinte az egész Debrecen egy emberként harcol az akkugyár ellen... ja, nem is:

[link]


(élő kamera)

2023. febr. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
91%
7: Aligha lehet olyan jogszabályt hozni, ami alapján le lehetne bontani egy szabályosan felépült gyárat.
2023. febr. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Nem is jogszabállyal gondoltam. A demokrácia ideje már rég lejárt.
2023. febr. 4. 15:03
 16/21 anonim ***** válasza:

Utoljára a szociban volt tiltva a vállalkozás szabadsága, és semmibe véve a magántulajdon.

Vicces, hogy a beruházás ellenzői a környezetvédelem mögé bújnak, de nem szigorúbb környezetvédelmi szabályokat követelnek, hanem x cégek önkényes kitiltását.

2023. febr. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Vagy csak nem akarnak mérgező levegőt szívni meg szennyezett vizet inni egy olyan cég miatt, aki úgyis külföldre viszi ki a hasznot belőle. Nem hiszem el hogy olyan nehéz ezt felfogni 😀
2023. febr. 4. 16:09
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Balatonfűzfő, Százhalombatta, TVK, Paks, Hankook, Biogal stb. stb. mind mind veszélyesek lehetnek a környezetre - aztán mégis milyen jól élnek mellettük?!

Egy veszélyes üzem csak annyira veszélyes, mennyit megengedünk neki!

2023. febr. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
#13 Miért nekem mondod? Mintha garanciát vállaltam volna, hogy a fél megye ott lesz…
2023. febr. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
48%

19 - Fél megye???

Valójában egy fél villamosnyi ember... és ez nem sok.

Hogy lesz ebből 38.000 hitelesített aláírás?

2023. febr. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!