Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vannak itt olyanok mint én?

Vannak itt olyanok mint én?

Figyelt kérdés

2010ben a fideszre szavaztam(jól átszabtak)és kb 11 éve "hagytam ott" utáltam meg a pártot,hogy aztán 14től mindig vmi ellenzéki alternatívára szavazzak.

2010ben elegem volt Gyurcsányból meg a posztkomcsi mszpből,de most már azt gondolom,hogy alatta is jobb volt.



2023. febr. 5. 06:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Kevesen, de vagytok.
2023. febr. 5. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
100%

Mármint volt fideszesek?


Az én is vagyok, néhány ellenzéki téritett rá, aztán azt is ott hagytam.


De nem gondolom hogy gyurcsány alatt jobb lenne.

2023. febr. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Kiábrándult fideszesek h pontos legyek
2023. febr. 5. 07:55
 4/13 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
100%
Ja én ki ábrándult is vagyok.
2023. febr. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
25%

Nem volt jobb de attol fugg mit nézünm. Magasabb a foglalkoztatotság es reál keresetek mint a rendszerváltás ota bármikor. Munkaválaló vagyok a 90es evek ota, van összehasonlitási alapom.

Demokrácia, jogállam es agymosás, oktatás es eü szempontjábol meg rosszabb mint bármikor a rendszervaltás ota.


Szavaztan már én is mindegyikre de ezekre én nem szavazok tobbet. Nem voltam szavazni 22-be se.

2023. febr. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Vannak, csak nem elegen. Mi is ezek vagyunk, 2010-ben az asztallábat is megszavaztuk volna, csak menjenek a fenébe. Azóta is isszuk a levét.


Az a baj, hogy abból a szempontból értem hogy miért van ez a helyzet, hogy irtózom a mai ellenzéktől. De számomra ez nem indok a fideszre szavazásra. Valahogy ebben az országban nincs igény másra, cska ezekre

2023. febr. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
90%

"Valahogy ebben az országban nincs igény másra, cska ezekre"


Kereslet az van, csak kinálat nincsen hozzá sajnos.

2023. febr. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%
7: lehet. A saját mikroközösségemben van valamennyi. De ez főváros és környéke. Benne vagyok pár masszívan vidéki csopiban, és nem látom az igényt és értelmi színvonalat.
2023. febr. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
91%

Nyilván vannak, de többen vannak, akik más pártokból ábrándultak ki, és most a Fideszre szavaznak, ezt mutatják a 2022-es eredmények.

Van egy réteg, aki mindig valami csodát vár, és ha az elmarad, akkor más pártot keres.

2023. febr. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
8%

A MI Hazánk lesz a következő aki valamit is akar csinálni és az emberekért teszi ezt.

Sajnos ezek bebizonyították hogy csakis a saját érdekük számít nekik, a kis embert ott nyomják el ahol tudják.

Saját magukra van pénz , de másra semmire.

Európa legalja lettünk, minden téren.

2023. febr. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!