Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehet a jobb oldal...

Hogy lehet a jobb oldal szexszimbóluma egy olyan nő akinek szinte nulla szexuális kisugárzása van és így ösztönözne gyerekvállalásra mint Butaházi Etna?

Figyelt kérdés
2023. febr. 22. 18:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ő csak egy provokatív alak és csak anno a céljuk vele, hogy beszéljenek a témáról az emberek. Hogy beépüljön a Fideszes gondolkodásba ez a fogy a magyar, tele kell szülni az országot stb. Egyébként működik is, mert amint megosztanak egy olyan cikket, hogy valaki nem akar ebben az országban gyereket, a sok magyar zászlós Orbán rajongó máris a pokolra küldi és elmondja minden rossznak, mintha minimum az anyját ölte volna meg valaki. Szomorú, hogy ilyen szinten állnak emberek és nem tudják elfogadni, hogy nem mindenkinek ennyi a célja az életben, hogy szüljön 3-4 gyereket.
2023. febr. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
27%

#11 Szomorú, hogy ilyen szinten állnak emberek, hogy nem képesek elfogadni ha mások másképpen látják jónak az életüket és állandóan szövegelnek arról mennyire nem is jó dolog gyermeket szülni, családban élni, több gyermeket nevelni és provokációnak nevezik ha valaki kiáll a teljesen normális, természetes életmód mellett. Akinek szúrja a szemét Magyarországon, magyarként a magyar zászló.

Bizony nagyon szomorú milyen alacsony szinten állnak egyesek.

2023. febr. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

"Gondolom a fideszes Bocshkor EP képviselőre gondolsz."


Inkább a degenerált koalíció üdvöskéjére, miss röfire. Nem csoda, hogy szegény Zsozsi is inkább kicsapta a brét.

2023. febr. 27. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
54%

19:03


Az a különbség köztünk, hogy én 100%-osan elfogadom, hogy valaki családban akar élni és nem próbálom meggyőzni, hogy már pedig nekem sokkal jobb életem van gyerek nélkül. Cserébe én is azt várom el, hogy a politika és magyar zászlós primitív parasztok ne szóljanak be, ha valakinek nem ez az életcélja. Attól még fontosnak tartom a magyar kultúrát, olvasok magyar irodalmat, érdekel a magyar történelem stb. De szánalmasnak tartom, ha valaki álszent módjára magyar zászlóval pokolra kíván embereket pl a Facebookon, mert valamiben nem úgy élnek, ahogy ők. Ha ez a magyarság szerintük, akkor viszont szégyellem, hogy az vagyok.

2023. febr. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
45%

#14 "Az a különbség köztünk, hogy én 100%-osan elfogadom, hogy valaki családban akar élni "

Nem, nem ezt teszed. Ez jól látható a kommentedből, pontosan azért írtam rá válaszul az enyémet.

Az a minőség ahogy te megnyilvánultál a családot akarókról az pont nem azt jelenti, hogy 100%-osan elfogadod a véleményüket.

2023. febr. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!