Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan lehetne támogatni úgy...

Hogyan lehetne támogatni úgy a gyerekvállalást hogy a "jobb" családok vállaljanak gyereket?

Figyelt kérdés
2023. febr. 25. 07:01
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
34%
#8 Sorry
2023. febr. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
31%

"hol fog dolgozni az a gyerek, ha felnő, az akksi gyárakban, kinai gyarmat alatt?"



Szeretnék szólni, hogy azért vannak más lehetőségek is.

2023. febr. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
94%

Például nem kellett volna betiltani a magán meddőségi klinikákat, ahol az államinál sokkal magasabb sikerességi rátával tudtak mesterséges megtermékenyítést végezni.

Rengeteg nő 35-40 éves kor körül jön rá, hogy a biológiai óra ketyeg, és már 23:45 van. Ideje lenne lépni gyerek ügyben, ha még nem késett el. Aztán kiderül, hogy de, már elkésett. Legalábbis a természetes módon. Többségükön lehet segíteni lombik programmal, de az állami sikerességi rátája pocsék.

2023. febr. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
97%

12-es igen, a különböző autóbeszállitói gyárak is ott vannak, vagy mehet Lölő valamelyik cégébe. Persze vannak lehetőségek.


Aki lehetőséget szeretne magának, már rég külföldben gondolkodik.

2023. febr. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
100%

Nem a családokat meg a családalapítást támogatjuk, hanem az egyént. Hogy biztonságba érezze magát egy család alapításhoz.

Ahol ha az egyik fizetés kiesik pár évre sem dől össze a családi kassza. Ahol az állásinterjún nem a top kérdés, hogy akar gyereket, ha meg van gyerek ki vigyáz rá ha beteg lesz. Elég fizetés, ami nem a havi megélhetést jelenti, hanem az azon felüli "luxus" dolgokat, mint a táboroztatás, magán tanár, sport lehetőségek. Saját lakás, amit minimális hitellel is el lehet érni.

2023. febr. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
9%

"igen, a különböző autóbeszállitói gyárak is ott vannak, vagy mehet Lölő valamelyik cégébe. Persze vannak lehetőségek."


Ennyi ésszel inkább ne menj külföldre 😁😁


Miért nem vallod be, hogy alkalmatlan vagy mindenre?😊

2023. febr. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 hypno ***** válasza:
82%
Mi az hogy "jobb" családok?
2023. febr. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
96%
Jaa, akkor bocsánat. Fiatal vagyok, 1,5 év múlva diplomás, 2 nyelvet beszélek, és egészen érthetetlen okoknál fogva nem itt szeretnék családot alapítani, hanem a "hanyatló" nyugaton. Ezt az életszínvonalat, oktatási rendszert, és "ingyenes" egészségügyi ellátást az ellenségemnek sem kívánnám, nem hogy a saját leendő gyermekemnek.
2023. febr. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
100%

16-os Sajnos 10 éve külföldön vagyok, az otthoni munkavégzésre bevallom, valóban alkalmatlan voltam, mert nem találtam olyan munkát, ami fizet is, pedig kerestem, de ebben tényleg megbuktam.

Itt multis pénzügyi karrierem van, már 10. éve.

2023. febr. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
23%
Aki nem elég értelmes és nem ért semmihez, annak valóban kb. lehetetlen itthon boldogulnia. Viszont a kérdés eleve arra irányult, hogy a jobb családoknak kellene több gyereket vállalni.
2023. febr. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!