Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Örültök neki, hogy végre...

Örültök neki, hogy végre minden akadály elhárulhat az EU-s források útjából?

Figyelt kérdés

Latorcai miniszterhelyettes úr megnyugtat mindenkit. Bár próbálta, mégsem lehetett megkerülni a baloldal felelősségét, akik a hazájuk ellen lobbiznak.


[link]

2023. febr. 27. 16:34
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Ezt irkáljátok már fél éve.
2023. febr. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Uszítsatok még az lmbt+ emberek ellen, nem lesz itt semmilyen forrás.
2023. febr. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Van olyan hülye fideszes aki még beveszi ezt?
2023. febr. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
2-es, ki tett ilyet?
2023. febr. 27. 16:51
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
#4 A Fidesz.
2023. febr. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
Akkor végre nem a baloldalt fogjátok hibáztatni az alkalmatlanságotokért?
2023. febr. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%
Tanároknak is jöhet a bőséges fizuemelés fidernyákok, azelőtt is ledőlt ezzel minden akadály, ahogyan Gulyás maca megfogalmazta.
2023. febr. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
43%

Naiv ember!

6000-ig előre le vannak gyártva a kifogások, - a lényeg, hogy mereven meredő lószerszámot fogunk kapni!

2023. febr. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
55%
Az Eu micsoda egy jólelkű szervezet. De lehet csak velem van a baj.Én egy ft-ot se adnék annak, aki a hátam mögött nyíltan mocskolódik, állandóan sz.rt dobál rám és ellenem uszít egy egész népet! Ha lehetőségem lenne rá úgy csinálnám hogy besz.pja! már csak azért is!
2023. febr. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
29%

Tudod én szoktam külföldi híradásokat is figyelni, és egy dologra már most mernék fogadást kötni. Nem fog a kormány egy vasat sem kapni.ű


Miért?


Mert a feltételek ki lesznek egészítve a "Pegazus"-al. Ebben szinte biztos vagyok.

2023. febr. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:

Az MSZP-s Komjáthi Imre szerint még mindig csak a Fidesz gyülölet kampánya a migrációs és a kerítés se valós akadály, mikor fogják már fel az...

Ilyen kijelentéseket tenni főleg a jelenlegi helyzetben.. aki követi a görög határon történteket és tudatában van, hogy több millió potenciális ember indulhat meg Törökországból az az ilyen kijelentések hallatán nem éppen lesz MSZP-re szavazó kedvben. A többi...

Szeretnék indulni a választáson. Mi az akadály?

16 éves fiú vagyok,és igen ÉN tenni szeretnék valamit. Hogy miért pont én? Talán mert én kész vagyok harcolni a végsőkig.Talán mert átéltem pár dolgot ami elkezdte felnyitni a szememet.Nem azt mondom hogy már most tökéletes elnök lennék , sőt tudom hogy még van mit...

Szerinted mi a legnagyobb akadálya az esélyegyenlőségnek?

Én ezeket gondolom: Születési hely: Pl. aki Indiába született annak annyi. (Nyilván nagy vonalakban) Család: Pl. aki rossz családba született annak annyi. (Ez is nagy vonalakban) Tudtok még ilyeneket? Lehetnek ennél speciálisabb esetek is, és lehet...




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!