Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » El tudják érni a tanárok,...

El tudják érni a tanárok, hogy bojkottukkal végülis meghíúsuljon az emelt szintű felvételi és ezzel a felsőoktatásba felvételi idén?

Figyelt kérdés
Egy barátom nem bizonyos hogy bekerülne ahova szeretne és ez most kapóra jönne neki. Ám nem én vagyok, csak érdekel
2023. febr. 27. 18:44
A kérdező szavazást indított:
igen. A tanárok kitartóak
nem. Majd megunják és engednek
nem. Brüsszel utalja a pénzt és a tanárok kapnak belőle
nem. Orbán rendelettel bevezeti
13 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
4%

Bár bohòcoknak tartom a tanárokat, meg fogják csinálni.

Amúgy meg szolgalelkûek.


Csak akkor érnek el eredményt, ha minimum a 80% nem veszi fel a munkát.

2023. febr. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%

"Bár bohòcoknak tartom a tanárokat"


Ezzel nagyon sokat mondtál magadról.

2023. febr. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
1, igen. Eredményes lenne, ha senki nem venné fel a munkát. De akkor el kellene gondolkodni, hogy hova mennének dolgozni, mert a kormány pl közmunkásokkal, mekis bölcsészekkel fel tudná tölteni ezt az állományt ami minden évben egyre gyengébben muzsikál a PISA teszten. A mekis bölcsész is inkább elmenne egy részmunkaidős, szabad 7végés, nyári szünidős állásba akár 40 ezerrel olcsóbban is, szóval meglátjuk mi lenne😄
2023. febr. 27. 18:52
 4/13 anonim ***** válasza:
6%

2. válaszoló.


Èn, bohóc?

Vicces vagy te tudatlan. 😂😂😂


Én nem énekelve, nem kézenfoga, nem a hideg padlóra, lépcsôre ülve csinálok magamból hülyét zsebpénzért dolgozva, mint a tanárok.


Én nem csinálok magamból hülyét, mint a szellemi betanított tanárok, akiknek még annyi eszük sincs, hogy lépésrôl-lépésre kidolgozott oktatási tervvel álljanak elô, mert fogalmuk sincs a minôségbiztosításról, vezetèsrôl és szervezésrôl, politikai ismeretrôl és érdekérvényesítésrôl, kérdezés tudományáról, optimalizálásról, hatásvizsgálatokról, megbízhatósági vizsgálatokról, munkaerôpiaci- és vállalkozói ismeretekrôl stb.


Te agyatlan, ennyi eszed sincs 2-es válaszoló.

2023. febr. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
62%
Te tudod hol élsz? :D
2023. febr. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%
#4 Ez már az a bizonyos jobboldali morális fölény akarna lenni?
2023. febr. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
20%
Kérdezd Bitét.
2023. febr. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
43%

Nem: Viktortáék mindig egy lépéssel előrébb járnak előttük, és a megfelelő időben, egy éjjelen összetákolt valamit kiadnak, ami által "helyre teszi" az agyukat az érintetteknek.

Rosszabb Viktorta, mint amit a bohóc mondott mindig régen, hogy:

"Van mááááásik!".

2023. febr. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"minôségbiztosításról, vezetèsrôl és szervezésrôl, politikai ismeretrôl és érdekérvényesítésrôl, kérdezés tudományáról, optimalizálásról, hatásvizsgálatokról, megbízhatósági vizsgálatokról, munkaerôpiaci- és vállalkozói ismeretekrôl"


Na, valaki félig-meddig elolvasta milyen kurzusok vannak egy egyetemen. Mondjuk random & egymástól eltérő szakok tárgyait dobtad be ide, szóval nem sok értelme volt ennek.

2023. febr. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Párom az emelt érettségik szervezésével foglalkozik, szóval van valamennyi rálátasom. Az emelt érettséginél várhatóan nem lesz gond, mert ott bárki szaktanár lehet bizottsági tag. Tehát nem kell, hogy jelenleg tanítson. (Én is szoktam vállalni, van tanári diplomám, de nem tanítok már.) Tehát lesz elég ember, pláne, hogy valószínűleg nem kész annyi emelt csoport/vizsgázó, mert eltörölték a kötelező emelt szintet.

Középnél lehet gond, mert ott a saját tanáruknál vizsgáznak, plusz van külsős vizsgaelnök, aki meg csak szakvizsgával lehet valaki és belőlük nincs azért annyi.

2023. febr. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!