Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor fogják visszaállítani a...

Mikor fogják visszaállítani a megye elnevezést? Értem, hogy 800 éve még voltak várak emiatt volt értelme a "vármegyének ", de manapság nincsenek várak leszámítva amit benyúlt a főni. Szóval nem fogom 2x olyan hosszan kimondani egy őrült miatt.

Figyelt kérdés
2023. márc. 8. 10:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
17%
Majd ha az ellenzéknek kétharmada lesz. Nem mostanában...
2023. márc. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem vagyok ellenzéki szimplán magyar vagyok.
2023. márc. 8. 10:55
 3/19 anonim ***** válasza:
0%
Akkor ne mondd ki? Senki nem kényszerít rá.
2023. márc. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
92%
Még bevezetni sem sikerült. Komolyan, kitalálták nagy csinnadrattával, de még az autópályák (legalábbis az M7-es) mentén sem bírták lecserélni a táblákat. Ez, kérem a Fidesz, még egy táblacserét sem tud megcsinálni rendesen... Csoda, hogy nem hullott még atomjaira az ország.
2023. márc. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
7%
A komcsik elvették, az európa párti kormány most visszaállította. Elhiszem, hogy ez a jobbereknek nem tetszik.
2023. márc. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogják. Egyébként magadban úgy hívod, ahogy akarod. Én sem fogom vármegyének hívni őket, mert felesleges és baromság. Ez olyan, mint hogy sokan még mindig Moszkva teret mondanak a Széll Kálmán tér helyett.
2023. márc. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
23%
Soha, miért állítanák vissza? A Rákosi-időszaknak csak nem lesz már akkora kultusza, hogy az akkori változtatásokat tekintse valaki mérvadónak.
2023. márc. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
✌️6#
2023. márc. 8. 11:08
 9/19 A kérdező kommentje:
Amúgy bocsi a stílusomért, nem tudom miért voltam zabos köszönöm a válaszokat
2023. márc. 8. 11:11
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
Ha 1000 évnyi vármegyézés után megszoktuk a szovjetek alatt a megyét, akkor 50 év megyézés után is megszokjuk majd a vármegyét. Majd pár év múlva tán már senkinek fel sem fog tűnni.
2023. márc. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!