Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A melegeknek miért van ilyen...

A melegeknek miért van ilyen nebáncsvirág lelkük?

Figyelt kérdés
Mindig léteztek, de nem voltak ennyire érzékenyek, hogy az egész társadalom az ők problémájukkal foglalkozzon és nehogy véletlenül egy viccet vagy szkeptikus véleményt megengedjen magának. A sorozatokban és a reklámokban is mindig nagyon pozitív fényben mutatják az LMBTQ-t, akik emberi minőségben messze felülmúlják a hagyományosan gondolkodó heterókat. Ehhez hivatalosan mindenki jó képet vág, aztán kocsmaasztaloknál meg lazán megy a b.zizás.

2023. márc. 14. 21:24
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
26%
Engem az idegesít, hogy házasodni akarnak, meg örökbefogadni. Addig toleráns voltam, amíg nem akarták a hagyományokat lerombolni, de így már nem.
2023. márc. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
81%
Én nem is tudtam, hogy létezik LMBTQ, amíg a kormánypropaganda nem kezdte ezerrel nyomatni.
2023. márc. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
81%

"az egész társadalom az ők problémájukkal foglalkozzon"

És van egy párt, mármint a Párt, amelyik kiplakátolta az egész országot LMBTQ-s plakátokkal. Emellett az egész médiájukban ezt nyomatják.

2023. márc. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
66%

Annyira nem lehetnek érzékenyek mint a jobbosok, hiszem a jobbosokat már a melegek léte is felháborítja és tele is sírják ilyenkor a netet, hogy ki fog halni Európa.


Ezzel szemben egy meleget sem láttam még a neten toporzékolni azért mert látott egy heterópárt kézenfogva.

2023. márc. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
63%
"Engem az idegesít, hogy házasodni akarnak, meg örökbefogadni. Addig toleráns voltam" Én meg addig voltam toleráns a homofób gyökerekkel míg nem fröcsögtek minden fórumon ész nélkül. Tőlem lehet homofób, csak csinálja a négy fal között, nem kéne mutogatnia.
2023. márc. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
39%
Nem a melegekkel van baj; még csak nem is az LMBTQ-val, mint közösséggel; hanem az agresszív propagandájukkal. Rengeteg meleg zenészt és színészt ismerek, akiknek eszük ágában sincs ebben az érzékenyítő sz@rságban részt venni. Akad köztük olyan is, akit többször is megkerestek a lobbisták, hogy az ismertségét kihasználva kampányoljon az érdekükben, de ő minden alkalommal visszautasította őket.
2023. márc. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
49%
#1 Én addig voltam toleráns a jobboldaliakkal amìg nem akadályozták a jogegyenlőséget.
2023. márc. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
66%
#6 Kampányol helyettük a Fidesz és a Mi Hazánk. Ők biztos sokkal jobban ismerik a melegek hrlyzetét mint ők maguk.
2023. márc. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem a homofóbok milliószor érzékenyebbek. Nézd csak meg Bayer zsocót, minden héten majdnem agyvérzést kap, ha egy meleg emberről olvas valamit.
2023. márc. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
36%

"Ezzel szemben egy meleget sem láttam még a neten toporzékolni azért mert látott egy heterópárt kézenfogva."

Tudod, elég sziszifuszi munka lenne a társadalom 95%-a és a normalitás ellen toporzékolni, meg aztán elég sok stresszel is járna...

2023. márc. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!