Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lagzi Lajcsit mi vihette rá a...

Lagzi Lajcsit mi vihette rá a bűnözésre? Szerintem mindene megvolt, nem szorult rá arra hogy áramot lopjon, főleg amikor itt Mo-n fillérekbe kerül az áram.

Figyelt kérdés
2023. márc. 16. 22:26
1 2
 1/17 DK-s ***** válasza:
34%

Az én saját véleményem az, hogy ez egy koncepciós per volt.


Félreértés ne essék, magát Lagzi-Lajcsit rühellem. Nem kicsit! Nagyon gáz mint zenész vagy énekes.


De egyszerűen nem klappolnak a dolgok. Túl sok az ön-ellentmondás. Ez a húzás neki annyira aprópénz lett volna, hogy semmiféle rizikót nem ért volna meg neki.


Behúzták a csőbe, az ügyészség pedig asszisztált hozzá.

2023. márc. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 DK-s ***** válasza:
31%

Másképp fogalmazva:


Életszerütlen a sztori.

2023. márc. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%

#2

"Ez a húzás neki annyira aprópénz lett volna, hogy semmiféle rizikót nem ért volna meg neki."

Lajcsi cigány, a vérében van a lopás. Logikát ne keress benne.

2023. márc. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
A mohóság. Nézz rá. (régi képeken, amikor lopott)
2023. márc. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 DK-s ***** válasza:
31%

#4-nek:


Ismerem az "újmagyarokat", nem is kicsit.


Ha Lajcsi is maradt az, aki, akkor lehet igazad.

2023. márc. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Minél több pénze van valakinek általában annál kapzsibb is lesz...
2023. márc. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
85%
@2 koncepcios per? Te szoktal ertelmes dolgokat is irni, ez most szerintem nem lett az. Szerinted Laja bacsinak se az nem tunt fel, hogy egy komplett arameloszto epult a birtokara, se az, hogy a havi kb felmillios villanyszamla helyett valami nevetsegesen nevleges osszeget fizet csak az aramert? Ezt te sem gondolhatod komolyan.
2023. márc. 17. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem mentek jól a cégei, de sok pénzt költött, ezért megpróbált hasznot húzni egy "kedvező fogyasztású" lakópark építésével. A mérőket manipulálták, a szakembereket meg lefizették, így lett belőle súlyos bünti és nem egyszerű áramlopás.
2023. márc. 17. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Lajcsi nem cigány, hanem sváb😂. Svábbűnözés rulez!
2023. márc. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 DK-s ***** válasza:
40%

Lajcsi visszaküldte az állami kitüntetéseit. A Magyar Köztársasági Érdemrend Tisztikeresztjét, és a Magyar Köztársasági Érdemrend Lovagkeresztjét.


Eddig csak gondoltam hogy koncepciós per volt, de most már biztos vagyok benne.


Egy bűnelkövető aki tagadja hogy ő lett volna, annak nem szólal meg a lelkiismerete az állami kitüntetéseivel szemben!

2023. márc. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!