Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek el kellene engedne...

Szerintetek el kellene engednem a magyar politikát?

Figyelt kérdés

Sokat politizálok, néha már betegesen rápörgök a témára, de rájöttem, hogy igazából gyűlölöm az összeset.


fidesz - nem kell ragozni, hányok tőlük, egyedül a kerítéssel és menekült-válságkezeléssel értettem egyet, de nem azért, mert xenofób lennék csak nem tetszett az az irány, hogy ellenőrizetlenül boldog-boldogtalan engedtek be Európába akik azóta is képtelenek beilleszkedni


kékfidesz (dk) - már most szaladnak a riporterek elől,de amúgy sem tudok semmivel azonosulni amiben gyurcsány keze munkája van


mihazánk - ezzel a radikális, nemzethy öntudatosdival sem tudnék együtt élni, ráadásul a politikájuk is kimerül ebben, jó eséllyel szűk 1 év alatt bedőlne a regnálásuk alatt a gazdaságunk


momentum - bennük lenne ráció, de ez a gerillapolitika nagyon komolytalan és tele vannak hópihékkel akiknek 1 db értelmes döntése nem lenne. Erre jó példa volt a fegyőr is, amilyen sületlenségeket összehordott pl energetikai kérdésekben..


mszp, párbeszéd, stb töltelékek létezéséről meg csak azért tudok, mert néha szembe jön 1-2 hír róluk


Ezek alapján van értelme tovább itthon politizálni? Szerintem nincs, ráadásul egy csomó időm felszabadulna, vagy helyette olvasnék gazdasági, tudományos rovatokat.



2023. márc. 17. 17:39
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Jól látod. A magyar politika gödörbe ragadt, egyformán undorító mind az összes.
2023. márc. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Láthatóan kiábrándultál a politikai pártokból neked találták ki a viccpártot a Kétfarkúakat,de az is opció ha keresel valami értelmes elfoglaltságot/hobbit.
2023. márc. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
9%
Hallgass a szívedre, szavazz a Fideszre!
2023. márc. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%

Nagyobb részt egyetértek veled, de én csak azért támogatom az ellenzéket, mert a kisebbik rossz a fidesz és a mi hazánk mellett. Pedig nem is vagyok balos.


Amúgy pedig hányadék az egész, de ha az ellenzék kormányt tudna váltani, nagyobb eséllyel alakulna ki egy normális politikai elit.

2023. márc. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%

Négyessel értek egyet. Az összes párt egy rakás sz... De a baloldal legalább az Unióhoz közeledik, ami még mindig jobb, mint a ruszkik.

Szerintem a legrosszabb lehetőség a Mi Hazánk győzelme lenne, mert az még a Fidesznél is sötétebb jövőt hozna az országra. A DK győzelme meg egyet jelentene egy új Fidesszel, csak legalább a nyugati térfelen lennénk, ennyi lenne a pozitívum.

Én egyébként Momentum párti vagyok, csak ott is kellene már végre többet csinálni. (Hozzáteszem, csak az elmúlt 3 hónapban még ők is többet csináltak, mint pl. a DK)

2023. márc. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%

Kilenc részes (45 perc részenként)


[link]

2023. márc. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Itt nincs politika a mi hazánk az eu-bol natobol is ki akkar lépni mert Orbán nem kap eu pènzt.Elenzék megint nincs itt infláci 0 meg mozdulást szerveznek lényegébe semmivel se foglalkoznak.Itt nincs politika.
2023. márc. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
22%

Én is hasonlóan érzek.

Viszont a Mi Hazánkal kapcsolatban nem ez az érzésem.

Én adok nekik egy esélyt 26 ban.

2023. márc. 18. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
21%

Egy teljesen új, igazi értemiségi párt kéne.

Nem momentum. Szikrája sincs bennük a "rációnak".

2023. márc. 19. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!