Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A legtöbb magyar már egyetért...

A legtöbb magyar már egyetért abban, hogy Gyurcsány idején jobb volt mint most. Miért nem szavaznak rá, csak azért mert még jobbat akarnak, inkább maradjon a szar?

Figyelt kérdés

Már most nagyon szar a helyzet Magyarországon, kiemelkedően rekord magas élelmiszer infláció Európában, a második legalacsonyabb bérek az EU-ban, stb. Pedig még hivatalosan nincs is válság, nem olyan a helyzet mint 2008-ban, a bankok bebukása még csak 1 hete kezdődött meg az USA-ban, de még nagyon gyerekcipőben van a 2008/2009-es állapotokhoz képest.

Mégis már szarabbul élünk mint Gyurcsány idején, amivel a legtöbb magyar már egyet is ért.

Miért nem szavaznak akkor Gyurcsányra inkább? Tudom a választ félig, azért mert jobbat akarnak mint Gyurcsány. Az elégedetlenek már inkább el se mennek szavazni, mert szar a választék. De így meg azt érik el, hogy hagyják Orbánt hatalmon maradni 2/3-dal, mert a megvezethető nyugdíjasok, romák, erdélyiek úgyis elmennek Orbánra szavazni, szóval neki van egy masszív szavazótábora. Akkor a normális emberek miért nem mennek el Gyurcsányra, mint ellenpólusra szavazni?



2023. márc. 22. 11:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
29%
A nyugger krumpliért és némi segélyért szavaz.
2023. márc. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
31%

A mai kormány irányítja a média 90%-át.

A 70+-tol meg nem várd el hogy tudja mi azaz internet.

A többit rád hagyom. Nem kell ehhez professzornak lenni hogy összerakd a képet.


[link]

2023. márc. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
48%

A legviccesebb amikor felmegyek ksh ra az akkori nettóból mennyi terméket tudsz venni meg a mostaniból kb 20% ot csökkent a vásárlóerőd (persze akad 1-2 termék kivétel de nem sok), a fidesznyikok azt mondják éhezés volt akkor most meg kánaán :D


gyurcsány xar volt ennek ellenére, a csuti potrohosnak viszont őt is sikerült jelentősen alul múlnia

2023. márc. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
78%

Nem ért egyet. Nem szavaznak ezért rájuk.

Gyurcsány MINDEN IDŐK legrosszabb vezetői közt van [link]

2023. márc. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
65%
Te éltél már Gyurcsány idejében? Én akkor voltam fiatal pályakezdő, és bizony egyáltalán nem volt jobb. Most sokkal több támogatás van a fiataloknak, gyerekeseknek, akkor meg csak a többkulcsos adót élvezhettük.
2023. márc. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Politikától függetlenül, szokjunk le arról, hogy ami a mi véleményünk, mindenkinek az a véleménye, legföljebb nem tudja!

Volt egy kollégám, aki valahányszor azt mondtam egy zenés műfajra, hogy nem szeretem, kioktatott, hogy azt MINDENKI szereti.

Ugyanezt érzem, amikor azt olvasom/hallom, hogy X politikust mindenki utálja.

2023. márc. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

"A legtöbb magyar már egyetért abban, hogy Gyurcsány idején jobb volt mint most."


De az is lehet, hogy esetleg azok vannak egy pöppet többen, akik ezzel nem értenek egyet. Erre is gondoltál?

2023. márc. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
78%
A legtöbb magyarnak szerintem már egyformán tele van a töke Gyurcsánnyal és Orbánnal is.
2023. márc. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
86%

Kérdező, az #5-ös válaszólóval értek egyet, ha nem éltél, vagy kisgyerek voltál a Gyurcsány-kormány idejében, nem tudom, hogy mennyire tudod objektíven nézni azt az időszakot...


Ugye a Fidesz lassan 13 éve van hatalmon, és tény, hogy most szar a helyzet, ettől függetlenül voltak olyan időszakok, amikor én sokkal jobban éltem anyagi helyzetemet tekintve, mint Gyurcsányék alatt bármikor.

Mondom ezt úgy, hogy sohasem voltam Fidesz-szavazó. Igaz, ami igaz, a DK-t, és anno MSZP-t is rühelltem rendesen...


Gyurcsányék mentségére annyit lehet írni, hogy a 2008-as válság eltalálta őket rendesen, ettől függetlenül az elkúrt gazdaságpolitikájuk már 2004 környékén elkezdődött (sőt, ha Medgyessyt is ideveszem, már 2002-ben a száznapos programmal).


Persze vannak olyan emberek, akik pártpreferenciák szerint és ideológiai szemüvegen keresztül néznek mindent, nekik már az önmagában boldogság, ha a kedvenc pártja hatalmon van, legyen akármilyen szar a kormányzati teljesítményük.

Erről a rétegről nincs túl jó véleményem...

2023. márc. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 D-Mano ***** válasza:
63%

Nem azért volt Gyurcsány idejében jobb, mert Gyurcsány jobb/ jobb volt.

A Rendszerváltás óta és azt követő átrendeződés vége óta folyamatos Magyarország leépülése. Gyurcsány idejében csak azért volt jobb, mert az korábban volt, a leépülés korábbi, kevésbé előrehaladott állapotában.


Gyurcsány és Orbán között nincs szinte semmi különbség, csak a látszatok és a díszletek szintjén...

2023. márc. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!